bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

ПРООН почала прийом попередніх заявок щодо створення робочих місць для внутрішньо переміщених осіб
25.03.2015

Програма розвитку ООН в Україні почала прийом попередніх заявок від місцевих органів влади, підприємств, організацій та установ державної чи приватної форми власності, ФОП, громадських організацій щодо створення робочих місць для внутрішньо переміщених осіб в Україні, а також для місцевого населення Донецької та Луганської областей.

Пропозиції можуть стосуватися створення як тимчасових, так і постійних робочих місць для переміщених осіб в усіх областях України, а також для місцевого населення у Донецькій та Луганській областях. Також запрошуються до подачі ініціативи зі створення дистанційних робочих місць (тимчасових чи постійних) для тих осіб, які мешкають в місцях компактного проживання, віддалених від населених пунктів або віддалених від роботодавця.

«Внаслідок конфлікту на сході України більше мільйона людей були вимушені залишити свої домівки та шукати притулку в інших регіонах країни. Допомога внутрішньо-переміщеним особам  та відновлення на Донбасі – один із пріоритетів для Програми розвитку ООН. Значну фінансову підтримку нам у цьому надає Уряд Японії. Соціально-економічне відновлення регіону та створення нових робочих місць для переселенців та населення Донецької та Луганської областей – одне з ключових завдань для ПРООН», – зазначила Заступник Постійного Представника ПРООН в Україні Ініта Пауловіча.

«Програма розвитку ООН в Україні виділяє понад 2 млн. дол. на створення робочих місць для внутрішньо переміщених осіб в Україні та місцевого населення Донбасу. За рахунок цих коштів, за нашими оцінками, від 1 тис. до 3 тис. людей зможуть отримати постійну чи тимчасову роботу. Ця ініціатива є частиною ряду програм ПРООН, які спрямовані на  вирішення соціально-економічних проблем внутрішньо переміщених осіб в Україні та відновлення Донбасу, загальним бюджетом близько 17 млн. дол., що фінансується Урядом Японії», – розказала Катерина Рибальченко, старший програмний менеджер ПРООН в Україні

«Територіальне охоплення програми співфінансування робочих місць включає, в першу чергу, області із найбільшою кількістю переміщених осіб – Харківська, Дніпропетровська, Запорізька, Одеська, Полтавська, Донецька, Луганська,  Київська та м. Київ. Також ми можемо розглянути пропозиції і з інших регіонів України. Однак, заявки щодо створення робочих місць для місцевого населення будуть розглянуті тільки з Донецької та Луганської областей», – підкреслив Руслан Федоров, менеджер проекту ПРООН «Оперативне реагування на соціальні та економічні проблеми внутрішньо переміщених осіб в Україні».

«Організація, яка хоче подати заявку, має створити як мінімум 5 робочих місць будь-якого виду та забезпечити співфінансування не менше ніж 33%  сукупних витрат, що включає в себе заробітну плату, придбання обладнання чи інструментів. Для нас важливою є умовою те, що розмір заробітної плати має бути не нижче, ніж за аналогічні види робіт на цьому підприємстві або середнього по регіону. До того ж, новостворене постійне робоче місце має бути збережене для переміщених осіб на період не менше 12 місяців, а у разі розірвання угоди на створене робоче місце має бути зарахований інший працівник зі статусом переміщеної особи. Тимчасова зайнятість, а також громадські роботи, мають бути розраховані на термін від 60 до 180 днів», – пояснила Олена Іванова, менеджер проекту «Підтримка реформи соціального сектору в Україні».

«Також не належать до витрат на створення робочих місць витрати на оренду чи придбання приміщень, придбання витратних матеріалів, сировини тощо. Наявне обладнання та інструменти не можуть враховуватися у складі витрат на створення робочих місць. Не можуть бути запропоновані для фінансування зі сторони ПРООН також нарахування на заробітну плату та інші види оподаткувань», – уточнив Руслан Федоров.

Організація процесу подання заявок:

1.         Подання попередньої пропозиції.

Зацікавлений орган/підприємство, організація чи установа подають пропозицію до ПРООН за встановленою формою (додається) за адресою: [email protected] до 17:00,  9 квітня 2015 р.

2.         Відбір пропозицій для підтримки.

Рішення про спів-фінансування приймається ПРООН з урахуванням дотримання встановлених критеріїв (умов участі) та  за результатами порівняльної оцінки. Перевага надаватиметься пропозиціям, які передбачатимуть більшу частку спів-фінансування з боку заявника, та створення більшої кількості робочих місці порівняно з іншими пропозиціями, а також регіонам, де склалася критична ситуація на ринку праці.

Довідки:

Олександра Целіщева

+38 050 6640616, +38 044 253 93 63, [email protected]   

Олена Іванова

+38 0503321138, [email protected]

Конкурс проводиться ПРООН в межах проектів «Оперативне реагування на соціальні та економічні проблеми внутрішньо переміщених осіб в Україні» та «Економічне та соціальне відновлення Донбасу», що впроваджуються за підтримки Уряду Японії.

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.