bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Покращення позашкільної освіти міста Черкаси: опитування
22.01.2015

Покращити якість черкаських позашкільних закладів намагаються громадські активісти благодійної фундації «Паритет». Волонтери проводять анонімні опитування вихованців та їхніх батьків, з метою з’ясувати, наскільки вони задоволені роботою позашкільних гуртків, секцій та предметів. Мета анкетування – зрозуміти реальну картину стану черкаських позашкільних закладів: виявити потреби матеріально-технічної бази, дослідити якість викладання, зрозуміти, які гуртки є найпопулярнішими та яких бракує тощо.

Нині робоча група працює у різних закладах міста, проте якщо ви не потрапили на анкетування, маєте можливість самостійно заповнити онлайн-анкету. Такі анкети розроблені окремо для школярів та їх батьків.

Опрацьовані результати анкетування будуть використані в подальших етапах програми «Забезпечення громадського впливу у сфері розвитку позашкільних навчальних закладів у м. Черкаси», яку координує Черкаська обласна благодійна фундація «Паритет» у співпраці з Департаментом освіти та гуманітарної політики міськвиконкому. Втілення проекту стало можливим за фінансової підтримки Фундації ПАУСІ, Європейського Союзу та Центральноєвропейської ініціативи.

Контакти

  • Сергій Слинько
  •  0938633688
  •  0674731152

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.