bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Пройшли майстер-класи в рамках підготовки до благодійного Ярмарку «Різдво руками дітей»

Одним з учасників програми «Успішна людина», яку  реалізовує Благодійний Фонд «Фонд Добрі Справи» є  ліцей-інтернат № 23 в Києві.  Навчальний заклад представлен кадетським корпусом для хлопців, але справжньою окрасою  ліцею є  дівчатка-паняночки , учениці 1-5 класів.

11 та 12 листопада для паняночок ліцею волонтери БФ «Фонд добрі справи» провелимайстер-класи з декоративно-прикладного мистецтва, які відбулись в рамках підготовки до благодійного Ярмарку «Різдво руками дітей», що проходитиме 19 грудня у День Святого Миколая   на Софіївській площі в  Києві. Своїм досвідом і секретами під час майстер-класу поділилася також справжня майстриня – Наталія -  дизайнер одягу та аксесуарів «Tala».

Першого дня в майстер-класі приймали участь дівчатка-паняночки 3 класу.  Вони навчилися виготовляти сніговичків  зі шкарпеток.  Це було надзвичайно захоплююче! Наповнили шкарпетку синтепоном, зробили голову, наділи капелюха і сніговик готовий! Залишається прикрасити і  надати йому впізнаваний вигляд, для цього наклеюємо  маленькі гудзички. А як же сніговик без посмішки?  За допомогою червоного водостійкого маркера малюємо широку щиру посмішку  тоді  відрізаємо  смужку тканини і робимо шарф. Прикрашаючи сніговика дівчатка  не стримували свою фантазію і додавали різноманітні   кнопки та наклейки. Дуже швидко промайнув час і вийшла ціла родина  сніговичків!

Другого дня ми навчали паняночок 4 класу робити ялинкові прикраси з паперу, тканини, фольги.  Святкові ліхтарики, новорічне сонечко, різні іграшки, сніжинки, дзвіночки, ялинкові прикраси з фетру, буси з фольги, кульки з горіхів.  Дівчатка вправно вирізали, зшивали, наклеювали, час пролетів нестримно швидко та цікаво, але вони  встигли розповісти, як цікаво їм живеться в школі: «вивчаємо предмети, англійську мову, етику сучасної панянки, українознавство, час православ’я. Разом з хлопчиками-кадетами займаємося в   літературній студії  «Натхнення»,  танцюємо в студії «Viva» та в спортивній  студії «Серебрянських», співаємо в хорі. А ще займаємось аеробікою, пізнаємо себе в клубі « Психолог і Я». Бачите скільки цікавого у нас є, але майстер-клас, який Ви нам проводили був дуже-дуже, надзвичайно цікавим та пізнавальним! Ми зробимо ще багато іграшок та прикрас! »

По завершенню майстер-класу, дівчатка, як справжні паняночки, щиро подякували  і сказали, що з нетерпінням чекатимуть наступної зустрічі! 

Контактний телефон: +38(067)448-31-20

 

 

 

 

Контакти

  •  Сайт
  •  www.dobrispravy.com.ua
  • Ел. пошта
  •  fds.bds2013@gmail.com
  • Тел.. 067 448-31-20
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.