bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Програма «Військово-міська благодійність»

ДМБФ «Доброта» спеціально заснував і реалізовує програму "Військово-міська благодійність.

Як і на будь-якій війні, першою її жертвою стає ПРАВДА, тому доводиться ще раз з усією відповідальністю і доказовістю заявити, що наш фонд надає благодійну допомогу виключно мирному населенню без будь-якої дискримінації з політичних, етнічних, релігійних та ін. уподобань. Як правило, наші кінцеві реципієнти - знедолені діти Донбасу.

У своїй роботі ми обрали партнерів, які опікуються  хворими, інвалідами, біженцями.

Практично щодня отримуємо листи-звернення від  десятків лікарень, дитячих будинків, притулків, інтернатів, товариств інвалідів etc.

На сьогодні найбільша потреба у бутильованій воді, миючих і дезінфікуючих засобах, медикаментах та дитячому харчуванні. Нам вдається залучати пожертви шляхом соціальної інновації ФРЕНДрайзинга, результати якого вражають тим, що донорами стали представники практично всіх регіонів України, ближнього і далекого зарубіжжя, люди з дуже різним достатком, політичними поглядами, етнічною приналежністю і релігійними переконаннями.

Таким чином, ланцюговій реакції зла може і повинна протистояти ланцюгова реакція доброти.

Директор ДМБФ «Доброта», 
Рогалін Яків

Контакти

  • (062) 345-02-79
  •  http://www.dobrota.donetsk.ua/news/2014/index.php
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.