bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Відбувся перший тренінг ІТ школи для НУО

18 березня 2014 року  за ініціативи корпорації Microsoft у партнерстві з ІСАР Єднання відбулося відкриття ІТ школи  для НУО в рамках проекту Microsoft YouthSpark. 

У рамках заходу було проведено 3 навчальних тренінги, присвячених продуктам та сервісам Microsoft:

  1. WindowsXP.Пора прощатися(підтримка завершується 8 квітня 2014 року) та мобільність завдяки Windows 8.

  2. Хмарні технології. Office365 для громадських організацій

  3. Автоматизація менеджменту завдяки Microsoft Dynamics CRM

 Усе це та багато іншого громадські організації можуть отримати  безкоштовно за програмами   підтримки громадських організацій.

 Усі презентації з події можна скачати на OneDrive

 Також учасники дізналися про історію успіху молодих людей завдяки участі у  проектах підвищення комп’ютерної грамотності в рамках програми  Microsoft YouthSpark та використанню технологій для молоді з особливими потребами завдяки  Microsoft Software Donations, і застування NGO Marketplace для підвищення рівня організаційного розвитку громадських організацій за проектами партнера проекту громадської організації ІСАР ”ЄДНАННЯ”.

 Всього до кінця 2014 року буде проведено 4 тренінги, на яких заплановано охопити близько 500 учасників з громадських організацій по свій Україні. Оголошення про початок набору та умови участі на наступний семінар буде повідомлено пізніше.

Контакти

  • Олександра Чувакова
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 1  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.