bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Відбулась соціальна акція «Капці-Удальці-2»

Маючи успішний досвід співпраці, Міжнародний благодійний фонд Костянтина Кондакова та вільний простір «Циферблат» вирішили продовжити соціально-корисну акцію «Капці – Удальці»! Цього разу, окрім взуття, яке небайдужі люди протягом декількох місяців передавали до вільного простору, в дитячий будинок-інтернат ми відвезли іграшки та одяг. Збір речей та іграшок серед жителів міста Києва було організовано командою благодійного фонду. Як завжди, усе зібране завдяки корисній акції, представники фонду відвозять та передають в дитячі соціальні заклади України.

Цього разу практичне взуття та інші речі, в рамках програми «Дорога в життя для кожної дитини», було вирішено передати в загальноосвітню школу-інтернат 1-3 ступенів міста Яблунівка Прилуцького р-ну, Чернігівської області.

Варто зазначити, що кожен день з’являється все більше небайдужих людей, котрі готові зігріти душевним теплом та подарувати свої речі дітям-сиротам, проте часто українці не знають як це зробити. Ми завжди відкриті до співпраці та гарантуємо, що все, що Ви передасте неодмінно надійде в дитячі будинки та школи-інтернати нашої країни, тож приєднуйтесь до гарних справ!

Список соціальних установ, у які ми привезли маленьку краплину радості, буде щоразу збільшуватися, адже з любов’ю в серці ми будуємо новий світ!

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.