bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Чи всі кандидати наук стають безпритульними в Україні?

7-8 грудня в Севастополі було проведено Студію Перформансу для активної молоді Півдня України. Тренінг відбувся в рамках проекту “Студії мобільних волонтерів”, організованого Центром громадянської підтримки “Альменда”. До участі в якості тренера був запрошений Ярослав Мінкін, відомий організатор перформансів в Україні. Спочатку учасники дізналися від Ярослава всі основи організації вдалої акції. А вже наступного дня в Херсонесі, в Античному Театрі, було проведено два перформанса “Подорож в часі” і ”Відмінник-безпритульний”.

В перформансі “Відмінник-безпритульний” було піднято тему дискримінації при працевлаштуванні. Учасники показували, як яскраво відображена ця проблема в сучасному суспільстві. Під час акції у глядачів була можливість поцікавитись у кожного героя його долею. Всі охоче відповідали на питання. В перформансі були задіяні різні персонажі: кандидат філософських наук, який працює прибиральником вулиць; бомж, що навіть з вищою освітою, не зміг знайти роботи; “мажор”, який закінчив 9 класів та інші.

Учасникам вдалося привернути увагу невеликої кількості глядачів, але попереду у них нові теми, нові перформанси.    

 

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 1  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.