bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Громадські організації, які займаються адвокацією, висловились на підтримку євроінтеграції

Україна та Європейський СоюзОкрім обговорення успішних практик адвокаційних кампаній, учасники конференції висловились на підтримку підписання Угоди про Асоціацію між Україною та ЄС, а також подальшої євроінтеграції України. Зокрема, громадські діячі підписали Заяву учасників конференції «Кампанії адвокасі для вирішення місцевих проблем» щодо ситуації навколо підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Ми, представники 40 неурядових організацій, які є учасниками всеукраїнської конференції «Кампанії адвокасі для вирішення місцевих проблем», заявляємо про неприпустимість відмови з боку державних органів України від підписання Угоди про асоціацію з ЄС, що фактично перекреслює європейське майбутнє нашої держави та сподівання мільйонів українців на краще життя.

Також наголошуємо на недопустимості абсолютного ігнорування позиції громадян України з цього приводу, котра красномовно та однозначно підтверджена проведенням багатотисячних Євро-майданів в Києві та інших містах. Дії української влади щодо заборони проведення Євро-майданів в багатьох містах України та переслідування їх організаторів демонструють антинародний характер такої влади та не мають жодної легітимності в очах громадян. Більше того, такими діями лише провокується посилення та розширення громадського спротиву, направленого на боротьбу з блокування та протидією підписання Угоди про асоціацію України з ЄС.

Ми підтримуємо ініціативи з проведення громадських позапартійних Євро-майданів, беремо в них активну участь та закликаємо всіх громадян активно долучатись до мирних акцій по всій Україні на захист європейського майбутнього України.

Зважаючи на це, ми закликаємо:

1) негайно скасувати розпорядження Кабінету Міністрів від 21.11.2013 року щодо призупинення процесу підготовки до укладання Угоди про Асоціацію між Україною та Європейським Союзом;

2) зробити все можливе для підписання Угоди про Асоціацію між Україною та Європейським Союзом на Вільнюському саміті 28-29 листопада 2013 року.

 

 
Заяву підписали представники 40 громадських організацій: Міжнародний фонд «Відродження», Подільська агенція регіонального розвитку, Регіональне молодіжне екологічне об’єднання «ЕКОСФЕРА», Новоайдарська районна громадська організація “Товариство сільських жінок «Акація», Луганська обласна організація «Східнокраїнський центр громадських ініціатив (Тотальна акція на підтримку прав людини та демократії)», Громадська організація Пролетарського району у м. Донецьку «Громада Першотравнева», ТРГЕО «Відродження», Луганський осередок ВГО “Асоціація сприяння самоорганізації населення”, ЛОГО «Громадська ініціатива Луганщини», Сєвєродонецька агенція розвитку громади, ГО «Територія успіху», Фонд підтримки підприємництва м. Ізмаїла, Агенція розвитку та інвестицій південного регіону, ОСББ «ЛЮМЕРА», Миколаївська міська громадська організація «Фонд розвитку міста Миколаєва», Орган самоорганізації населення «Перлина Гаю», Асоціація «Власники житлових будинків Мелітополя», Кримське відділення Комітету виборців України, Кримська республіканська організація захисту прав інвалідів «Надія», Ізмаїльська міська громадська організація «Право на майбутнє», Донецька обласна організація ВГО «Комітет виборців України», Ініціативна група захисту прав мешканців мікрорайону Макулан у Кривому Розі, Кіровоградське обласне відділення ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ», Громадська організація «Бабелі», Асоціація підприємців Балтського району Одеської області, Фундація розвитку громад, Котовська районна громадська організація «Комітет виборців України», Вознесенська міська громадська організація «Агентство економічного розвитку», Миколаївський клуб сприяння сталому розвитку та побудові громадянського суспільства «Спільні дії», ВМГО «Студентське братство», ГО «Інформаційно-аналітичний центр «Логос», Хмільницька районна громадська організація «ПРАВО», Чернівецька обласна громадська організація «Захист», Товариство «Український Народний Дім в Чернівцях», Путильська районна громадська організація «ЕКО-Путильщини», Громадська організація «Інститут досліджень та стратегій», ОСББ «На Картамишевській», Громадська організація «Асоціація незрячих юристів», Одеська обласна організація ВГО КВУ, а також БО “Всеукраїнська Ліга “Легалайф”.


Конференція проводиться Одеською обласною організацією ВГО “Комітет виборців України” за фінансової підтримки Міжнародного фонду “Відродження” в рамках ініціативи “Адвокасі в дії”, з метою сприяння більш широкому та ефективному застосуванню адвокації для вирішення локальних проблем в Україні.


Фото: Телеграф та прес-служба Одеської обласної організації ВГО “Комітет виборців України”

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.