bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Дмитрівська громада звітує про реалізацію Стратегії розвитку
31.03.2026

20 березня 2026 року у Дмитрівській сільській раді відбулося засідання робочої групи з обговорення консолідованого звіту моніторингу реалізації Стратегії розвитку Дмитрівської сільської територіальної громади 2024 – 2025 роки, оцінки впливу на довкілля. Підготвка такого звіту виконує функцію аргументації для подальшого прийняття управлінських рішень та забезпечує прозорість і підзвітність перед мешканцями та інвесторами.

Громада демонструє високий рівень підготовки містобудівної документації — 100% населених пунктів забезпечені генеральними планами. Також, одним із найважливіших досягнень є відновлення житлового фонду на рівні 79,1%, що сприяє поверненню мешканців додому. Громада успішно реалізує соціальні програми, створила Раду ВПО та раду з безбар’єрності. Водночас, завданням на наступний рік залишається будівництво укриттів та реалізація програм розмінування.

Екологічна сталість та вплив реалізації Стратегії. Важливою складовою звіту є оцінка впливу на довкілля, що відповідає сучасним вимогам екологічної політики ЄС.

Громада досягла високих показників у сфері поводження з відходами та управління земельними ресурсами. Розпочато 11 проєктів централізованого водопостачання, які включені до плану інвестицій. Реалізовано програму модернізації матеріально-технічної бази комунальних підприємств, що працюють у цій сфері. У закладах освіти громади реалізовано понад 10 екологічних проєктів, що формує культуру дбайливого ставлення до природи серед молоді.

Пріоритетом на 2026 рік визначено активізацію підтримки малого та середнього бізнесу та запуск програм енергоефективності; заплановано завершення інвентаризації водойм та прискорення створення лісопаркових зон.

Робоча група детально обговорила пропозиції щодо додаткових змін в звіті, які увійдуть до фінальної редакції документа. Розгляд та затвердження звіту моніторингу реалізації Стратегії розвитку Дмитрівської сільської територіальної громади 2024 – 2025 роки, оцінки впливу на довкілля планується на черговій сесії Дмитрівської сільської ради, яка відбудеться в квітні поточного року. 

Захід організований ГО «До чистих джерел» в межах проєкту» в рамках проєкту «Сприяння процесам відновлення та екологічній сталості громад Київської області» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» в межах Проєкту «Імпульс: розширення можливостей громадянського суспільства для стійкості та відновлення України», що реалізовується завдяки фінансуванню Норвегії (Norad) та Швеції (Sida), у партнерстві з Фондом Східна Європа. Зміст матеріалу не обов’язково відображає позицію Міжнародного фонду «Відродження», Уряду Норвегії та Уряду Швеції.   

https://gurt.org.ua/uploads/news/2026/03/30/photo_5350277972683855529_y.jpg

https://gurt.org.ua/uploads/news/2026/03/30/photo_5350277972683855531_y.jpg

 

Контакти

  • Свєтов Костянтин

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi



Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.