7 серпня 2025 року відбулося підписання Договору про співпрацю між ГО «Центр соціального добробуту «Доброчин» та Національним університетом «Чернігівська політехніка»
• Проведення спільних науково-практичних заходів – конференцій, круглих столів, тренінгів, шкіл та форумів, орієнтованих на розвиток громадянської активності, публічної політики та соціальної інженерії;
• Розробка та видання навчальних, методичних і аналітичних матеріалів, у тому числі монографій, посібників, аналітичних оглядів і стратегічних рекомендацій;
• Залучення експертів ГО «Доброчин» до освітнього процесу університету – читання гостьових лекцій, проведення практичних занять і майстер-класів за тематикою соціальних трансформацій, прав людини, громадської участі, локального розвитку;
• Участь у міжнародних академічних та дослідницьких програмах, реалізація грантових ініціатив і проєктів з актуальних суспільних тем – від громадської участі до розвитку молодіжного лідерства;
• Організація професійного стажування та практики студентів НУ «Чернігівська політехніка» на базі ГО «Доброчин» з можливістю реалізації власних ініціатив і проєктної діяльності в реальному середовищі громадянського сектору;
• Розробка та втілення спільних адвокаційних кампаній, просвітницьких ініціатив і громадських проєктів на регіональному й національному рівнях.
Коментарі