«Освіта – це лише один із напрямів нашого проєкту. Дійсно, вкрай важливо повернути дітям зацікавленість у навчанні, проте не менш важливо підтримати їх, надати психологічну підтримку, допомогти із соціалізацією та адаптацією. Тому «Гончарик» – це комплексна історія, в якій з дітьми працюватимуть системно, враховуючи їхні потреба та запити», — зазначає Катерина Тлумак, менторка простору «Гончарик».
У межах проєкту діти-учасники зможуть відвідувати безоплатні курси англійської мови, творчі майстеркласи та воркшопи, заняття з просторового моделювання з використанням конструкторів, а також заняття з психологами.
«Важливо розуміти, що кожне заняття – це не лише година навчання чи малювання. Це маленький крок до відновлення морального стану дитини, до її соціалізації, пошуку нових друзів. А тому ми надзвичайно вдячні партнерам, які повірили в нашу ідею та допомогли із запуском проєкту. Далі – багато роботи, але результат точно вартий будь-яких зусиль», — додає Тлумак.
Усі заняття в межах простору неформальної освіти «Гончарик» відбуватимуться на базі освітньо-культурного «Гончаренко центру Миколаїв», що на вул. Велика Морська, 67. Старт проєкту заплановано на листопад, для попередньої реєстрації дітей необхідно заповнити коротку форму за цим посиланням.
Проєкт «Гончарик» здійснюється в межах мультидонорського проєкту «Посилення потенціалу спільнот на півдні та сході України через місцеві ініціативи (EMPOWER)», що фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) спільно з Генеральним Директоратом Європейської Комісії з питань цивільного захисту та гуманітарної допомоги та реалізується Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) ГмбХ.
«Підтримка місцевих НГО в Україні під час війни є надзвичайно важливою, оскільки вони знають, як реагувати на потреби своїх громад. Ці організації глибоко розуміють місцевий контекст, знають, як надати необхідну допомогу та послуги людям, які перебувають у місцях, куди інколи важко дістатися. Наші партнери-виконавці не реагують не лише на негайні потреби, а пропонують постійну підтримку та допомогу, що дає людям відчуття стабільності та надії», — зазначає Вольфганг Єссен, директор проєкту EMPOWER.
Коментарі