Як розповіли самі учасниці, зміни на краще не відбуваються самі по собі. Кожен громадянин та громадянка мають докладати зусилля та зробити особистий внесок у розвиток місцевої громади, і лише тоді зможемо розбудовувати комфортне місто або селище, де кожен має можливість брати участь у прийнятті рішень і де існують ефективні механізми розв’язання суспільних проблем та допомоги найбільш уразливим громадянам.
“Законодавство України надає нам широкі можливості щодо участі в процесах ухвалення рішень на місцевому рівні. Важливо не просто мати це право, а й активно ним користуватись. Саме на це і була спрямована навчальна Програма для жінок”, - зазначила співорганізатор проєкту, голова громадської організації “Територія жінок Житомирщини” Марина Матвейчук.
Програма розвитку компетенцій жінок-ВПО “Інструменти громадської участі” була реалізована у співпраці з Координаційною радою з питань ВПО при Житомирській міській раді, Радою з питань ВПО при Волинській ОВА, Радою з питань ВПО при Рівненській ОВА, Ініціативною групою по створенню Ради ВПО при Обухівській міській раді.
Проєкт був реалізований ГО Волонтерський штаб Житомира та ВГО “Територія жінок Житомирщини” за підтримки Міжнародної фундації виборчих систем (IFES) IFES Ukraine та Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) USAID Ukraine - USAID Україна та британської допомоги від уряду Великої Британії British Embassy Kyiv .
Коментарі