bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Дмитрівська громада провела сесію публічних консультацій щодо Стратегії розвитку
10.09.2024

 Наступна громада приєдналась до публічних консультацій щодо її Стратегії розвитку.

5 та 6 вересня 2024 року у Дмитрівській сільській громаді Бучанського району пройшов 2-дений захід.

Учасників заходу привітали Дарина СОКОЛОВА, керівниця проєкту Ради Європи «Зміцнення стійкості демократичних процесів через громадську участь під час війни та в післявоєнний період» (через Zoom), Лілія АПОСТОЛОВА, представниця проєкту Ради Європи «Зміцнення стійкості демократичних процесів через громадську участь під час війни та в післявоєнний період», Тарас ДІДИЧ, сільський голова громади, та Тетяна КІРІЛЛОВА, керівниця ГО «Громадська ініціатива Луганщини». Цього разу в якості експерта в роботі стратегічних сесій від ЛФ ДУ «Інститут економіко-правових досліджень імені В.К. Мамутова Національної академії наук України» взяла участь Оксана РОМАХОВА.

На початку заходу сільський голова громади Тарас ДІДИЧ відмітив,  що громада дуже постраждала від бойових дій, але вже багато було зроблено: «Ми відновлюємося. Навіть в нинішніх умовах вже варто думати про майбутнє громади та її розвиток і відновлення, необхідно розробляти проєкти з покращення соціально-економічного стану громади та шукати можливості їх реалізації». Також він презентував проєкт цілей та завдань Стратегії розвитку Дмитрівської сільської територіальної громади до 2027 року, у якому вже напрацьовано 3 стратегічні цілі, 14 оперативних цілей і 53 завдання.

 

У форматі фасилітованої дискусії в малих групах, до яких було залучено представників органів місцевого самоврядування, громадськості та бізнесу,  учасниками напрацьовано більш ніж 170 першочергових завдань та дій громади задля реалізації Стратегії розвитку. Ці завдання було проаналізовано з позиції їхньої реалістичності та визначено пріоритетність (першочерговість) їх реалізації. Робота проходила з використанням інноваційної методии Ради Європи CivicLab.

Після завершення цього етапу результати роботи всіх груп були презентовані у вигляді візуалізованого плану заходів із реалізації цілей і завдань Стратегії загалом та в розрізі років. Його обговорення дозволило сформувати низку зауважень та пропозицій щодо рівномірного часового розподілу навантаження на відповідальні відділи органу місцевого самоврядування та зміну пріоритетності, які були винесені в групи для фасилітованої дискусії та остаточного визначення плану.

Зустрічі відбувалися за сприяння ГО «Громадська ініціатива Луганщини» в рамках проєкту «Прозоре відновлення та розвиток територіальних громад Київщини через громадянську участь»  за грантової підтримки проєкту Ради Європи «Зміцнення стійкості демократичних процесів через громадську участь під час війни та в післявоєнний період», що впроваджується Офісом Ради Європи в Україні в рамках ухваленого Плану дій для України «Стійкість, відновлення і відбудова» на 2023-2026 рр.

Рада Європи: громадська участь

Офіс Ради Європи в Україні - Київ

#CivicLab

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi



Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.