Від 16 серпня 2024 року. |
ЗАПИТ НА КОМЕРЦІЙНУ ПРОПОЗИЦІЮ
Благодійна організація «Благодійний фонд «Посмішка ЮА» в рамках реалізації проекту «Зміцнити та доповнити систему захисту дітей з метою надання послуг, що враховують вік, стать та інвалідність, вразливим дітям, які постраждали від конфлікту» просить надати комерційну пропозицію на проведення аудиту згідно технічного завдання Шведського агентства з питань міжнародної співпраці та розвитку для щорічного аудиту проєктної/програмної підтримки, включаючи ISRS 4400 (Міжнародний стандарт супутніх послуг 4400) – наведений у Додатку №1 цього до запиту.
Аудиторський звіт має бути наданий українською та англійською мовами (завірений переклад) у термін до 20 листопада 2024 року.
Вимоги до постачальника:
Виконавець має бути суб‘єктом підприємницької діяльності, який належним чином зареєстрованим за Законодавством України на підконтрольній Україні території; має досвід роботи у відповідній сфері не менше 1-го року, має відповідні КВЕД для здійснення діяльності, виконавець має можливість надати оригінали супроводжуючих документів з печаткою та підписом (договір поставки, рахунок-фактура, акт виконаних послуг тощо).
У комерційній пропозиції вказати:
- вартість наданих послуг з ПДВ;
- терміни виконання послуг;
- термін дії наданої пропозиції;
- умови оплати.
Перевагу буде надано постачальнику, який пропонує найкраще співвідношення ціни, термінів виконання послуг та 100% післяплату.
До комерційної пропозиції додати документи:
- Ліцензію на аудиторську діяльність;
- Витяг з реєстру платників єдиного податку чи свідоцтво платника ПДВ,
- Виписку з єдиного державного реєстру,
- Довідку з банку (реквізити).
- Референс-лист.
Якщо до комерційної пропозиції не буде прикріплено вищезгадані документи, то така пропозиція не буде розглянута.
Благодійна організація «Благодійний фонд «Посмішка ЮА» зберігає за собою право на те, щоб:
- запросити будь-які додаткові або підтверджувальні дані (у Постачальників);
- вступити у переговори з обраним Постачальником.
БО БФ «Посмішка ЮА» докладає зусиль із запобігання, виявлення та вжиття заходів проти всіх випадків шахрайства та зловживань. Конфіденційна гаряча лінія по боротьбі з шахрайством та зловживаннями доступна для всіх учасників тендерів, про підозрілі та шахрайські дії має бути повідомлено на пошту: [email protected] або за тел: +380503211288 «гаряча лінія».
У випадку, якщо постачальник надає свою комерційну пропозицію, то він заявляє і гарантує, що він і всі його субпідрядники будуть захищати людей від сексуальної експлуатації та сексуального домагання. Термін «сексуальна експлуатація» - це зловживання або спроби зловживання уразливим становищем, владою або довірою з метою отримання вигоди (включаючи, але не обмежуючись, грошової, соціальної чи політичної) шляхом сексуальної експлуатації іншої особи. Термін «сексуальне домагання» - це фізичні дії або погрози сексуального характеру, як з використанням сили, так і нерівних або примусових умов.
Комерційну пропозицію необхідно надіслати до 27.08.2024 року включно на ел.адресу [email protected] з темою листа «КОМЕРЦІЙНА ПРОПОЗИЦІЯ, НАЗВА ПОСТАЧАЛЬНИКА».
Контактні телефони: +38066-811-61-21, Юрій Тімонін – спеціаліст із закупівель.
Додаток №1.
Стандартне технічне завдання Шведського агентства з питань міжнародної співпраці та розвитку для щорічного аудиту проектної/програмної підтримки, включаючи ISRS 4400 (Міжнародний стандарт супутніх послуг 4400)
Введення:
БО “БФ” “Посмішка ЮА”, далі - “Партнер зі співпраці”, бажає залучити аудиторську фірму для надання послуг проведення аудиту Шведської Гуманітарної програми Save the Children на 2021-2025 роки, як це передбачено в угоді між Партнером зі співпраці та Save the Children International CO/RO. Аудит має бути проведений відповідно до міжнародних стандартів аудиту (ISA), виданих Комітет з міжнародних стандартів аудиту та підтвердження достовірності інформації (IAASB1). Крім того, завдання має бути виконано відповідно до Міжнародних стандартів супутніх послуг (ISRS) 4400. Аудит та додаткове завдання повинні проводитися зовнішнім, незалежним та кваліфікованим аудитором.
I. Задачі та обсяг аудиту.
Метою є аудит фінансового звіту за періоди з 1 січня 2024 року по 30 вересня 2024 року (період може бути збільшений на один місяць – до 31 жовтня 2024 року), поданого до Шведського агентства з питань міжнародної співпраці та розвитку (Sida), та надання аудиторського висновку відповідно до ISA (Міжнародних стандартів аудиту), використовуючи ISA 800/ISA 805, щодо відповідності фінансового звіту Гуманітарної організації ” Save the Children ” на 2021-2025 роки бухгалтерським записам партнера зі співпраці та вимогам Шведського агентства з міжнародного розвитку до фінансової звітності, як це передбачено угодою, включаючи додатки, укладеною між Міжнародна організація” Save the Children ” та “ Партнером зі співпраці”, (Угода).
Просимо надати дві цінові пропозиції:
1. Аудит фінансового звіту за періоди з 1 січня 2024 року по 30 вересня 2024 року;
2. Аудит фінансового звіту за періоди з 1 січня 2024 року по 31 жовтня 2024 року.
II. Додаткові задачі, згідно з узгодженими процедурами ISRS 4400 (Міжнародний стандарт супутніх послуг 4400), необхідно проаналізувати наступні сфери відповідно до наведеного нижче Технічного завдання:
1 Комітет з міжнародних стандартів аудиту та підтвердження достовірності інформації (IAASB).
Обов’язкові процедури, які повинні бути включені:
1. Перевірити, чи фінансовий звіт структурований таким чином, щоб його можна було безпосередньо порівняти з останнім затвердженим бюджетом2.
2. Проаналізувати та перевірити, чи містить фінансовий звіт інформацію щодо:
a) Фінансовий результат за кожною бюджетною статтею (як доходи, так і витрати) за звітний період, а також колонки для накопичувальної інформації щодо попередніх періодів згідно з чинною угодою.
b) Якщо можливо, порівняйте, чи збігається початкове сальдо фонду3 за звітний період співпадає із заявленим кінцевим сальдо фонду за попередній звітний період.
с) Розкриття інформації про прибутки/збитки від курсових різниць. З’ясуйте та підтвердить, чи охоплює це розкриття весь ланцюжок обміну валюти від виплати коштів організацією Sida до управління проектом/програмою в межах організації в місцевій валюті/валютах, якщо це можливо.
d) Пояснювальні примітки (такі як, наприклад, принципи бухгалтерського обліку, застосовані для фінансового звіту).
e) Сума коштів, що була перерахована партнерам-виконавцям, якщо це можливо.
3. a) З’ясувати та перевірити, з якою періодичністю витрати на заробітну плату протягом звітного періоду списуються з рахунку проекту/програми.
Зробіть вибірку з трьох виконавців за три різні місяці та:
b) З’ясувати та перевірити, чи є підтверджуючі документи4 на списання витрат на заробітну плату.
в) З’ясувати та перевірити, чи фактично відпрацьований час задокументований та підтверджений менеджером. З’ясуйте та перевірте, з якою періодичністю проводяться звірки між оплаченим та фактично відпрацьованим часом.
d) Перевірити, чи дотримується партнер зі співпраці чинного податкового законодавства щодо сплати податку на доходи фізичних осіб (PAYE5 -ПДФО) та внесків на соціальне забезпечення.
4. a) Перевірити та підтвердити, що невитрачений залишок коштів (згідно з фінансового звіту) на кінець фінансового року відповідає інформації що міститься в системі бухгалтерського обліку та/або банківському рахунку.
Р/Р UA743133990000026002030209009
2 Бюджет додається до угоди з Шведським агентством з питань міжнародної співпраці та розвитку (Sida) як додаток, і будь-які зміни мають бути підтверджені письмовим погодженням з боку Sida.
3 Тобто кошти, що залишилися від виплат, здійснених у попередньому звітному періоді (періодах).
4 Списані витрати на заробітну плату мають бути підтверджені супровідною документацією, наприклад, трудовими договорами.
5 Виплати по мірі заробітку
b) Застосовується до фінального року: Перевірити та підтвердити залишок невитрачених коштів (включаючи курсовий прибуток) у фінансовому звіті та підтвердити суму, яка має бути повернута Sida.
Контроль за коштами, які спрямовуються партнерам-виконавцям (ПВ).
Обов’язкові завдання, які повинні бути включені, якщо партнер по співпраці спрямовує кошти партнерам-виконавцям (ПВ):
Вибрати приклади, що становлять щонайменше 50 % від загальної суми виплачених коштів, а також 50 % від кількості ПВ або максимум 10 ВП.
2.1 Перевірити та підтвердити, чи підписав Партнер зі співпраці угоди з обраними ВП.
2.2 Перевірити та підтвердити, чи включив Партнер зі співпраці до всіх угод, укладених з ПВ, вимогу щодо проведення щорічних аудитів. У вимозі має бути зазначено, що ці аудити повинні проводитися із застосуванням ISA (звітність відповідно до ISA 800/805), а для підтримки проекту/програми має бути включено окреме завдання відповідно до ISRS 4400. Якщо угоди, що стосуються основної підтримки укладаються з партнерами виконавцями, аудит повинен проводитися відповідно до ISA 700 або національних стандартів аудиту.
2.3 З’ясувати та перевірити, чи отримав партнер зі співпраці фінансові звіти та аудиторські висновки від усіх ВП, включених до відібраної вибірки:
a) З’ясувати та перевірити, чи перевірив Партнер зі співпраці відповідність звітів ВП вимогам, передбаченим Угодою.
b) З’ясувати та перевірити, чи задокументував партнер зі співпраці свою оцінку поданих фінансових звітів та звітів аудиторів, включаючи відповіді керівництва та плани дій відібраних ВП.
c) З’ясувати та перевірити, чи задокументував партнер зі співпраці свої подальші дії на основі інформації, наданої у фінансових звітах та аудиторських висновках відібраних ВП.
d) З’ясувати та перевірити, чи повідомив партнер зі співпраці про суттєві зауваження6 з аудиторських звітів обраних ВП у своїй комунікації з Sida. Перелічити зауваження7 аудиторських звітів ВП, які були включені до цієї вибірки.
2.4 Підтвердити, чи здійснював Партнер зі співпраці подальший контроль за грантами відповідно до вимог, викладених у Додатку E.1 до Угоди. Отримайте список всіх ВП, на яких впливає рішення, і відберіть 40% або максимум 15 ВП.
Перевірити та підтвердити, чи були проведені подальші заходи стосовно відібраних ВП відповідно до додаткових процедур.
__________________________________________________________________________
6 Вважаються суттєвими партнером зі співпраці.
7 Зауваження, включені до листів керівництва та, за необхідності, до аудиторських звітів.
III. Звітність.
Звіт повинен бути підписаний відповідальним аудитором (а не тільки аудиторською фірмою 8) і містити посаду відповідального аудитора.
Звіт із завдань ISA
Аудиторська звітність повинна включати звіт незалежного аудитора відповідно до формату, наведеного в стандарті ISA 800/805, а також чітко сформульовану думку аудитора. До аудиторського звіту додається фінансовий звіт, який був предметом аудиту.
Звітність також повинна містити службовий лист, в якому розкриваються всі результати аудиту, а також недоліки, виявлені в процесі аудиту. Аудитор повинен надати рекомендації щодо усунення виявлених недоліків. Рекомендації повинні бути представлені в порядку пріоритетності та містити класифікацію ризиків.
Заходи, вжиті партнером зі співпраці для усунення недоліків, виявлених під час попередніх аудитів, також повинні бути представлені в Службовому Листі. Якщо попередній аудит не виявив жодних недоліків або проблем, які потребують подальших дій, у аудиторській звітності необхідно надати роз’яснення з цього приводу.
Якщо аудитор оцінює, що під час аудиту не було виявлено жодних проблем або недоліків, які могли б призвести до написання службового листа, пояснення такої оцінки має бути розкрито в аудиторському звіті.
Звітність згідно завдання ISRS 4400
Додаткове завдання згідно з узгодженими процедурами ISRS 4400 відповідно до розділу II, повинно бути відображено окремо у “Звіті про узгоджені процедури”. Виконані процедури повинні бути описані, а результати повинні бути представлені у звіті відповідно до вимог Міжнародного стандарту супутніх послуг 4400.
За необхідності, у звіті повинен бути зазначений розмір вибірки.
Коментарі