Нещодавно у пресцентрі Українського кризового медіацентру відбулась підсумкова зустріч навчальної програми для ветеранів/-ок, яку вже два роки поспіль впроваджують ГО “Школа врядування” спільно з Києво-Могилянською школою врядування імені Андрія Мелешевича. Під час зустрічі команда проєкту презентувала результати програми цьогорічного набору. Поділилась, як проєкт сприяє підвищенню кваліфікації та конкурентоспроможності ветеранів/-ок на посадах державної служби. Спільно з викладачами/-ками програми, представниками/-цями ветеранських організацій і ветеранами/-ками обговорили питання потенціалу ветеранів/-ок як кадрового резерву урядування під час післявоєнного відновлення та на деокупованих територіях України. І вручили 39 ветеранам/-кам сертифікати про успішне завершення програми.
Особисто під час онлайн-включення привітала випускників Віцеспікерка Верховної Ради України, амбасадорка програми пані Олена Кондратюк: “Освіта, просвіта і можливості здобути додаткові знання та навички, завдяки подібним сертифікатним програмам, зараз є надважливими. Особливо, в такі важкі і переломні часи для України. Щиро вітаю випускників і випускниць! Сподіваюся, що багато з них продовжать здобувати освіту, долучаться до роботи та ухвалення рішень в громадах і органах державної влади”.
Павло Булгак – виконавчий директор ГО “Школа врядування”, керівник проєкту
Програмна менеджерка Програма реінтеграції ветеранів IREX Яна Войтовська відзначила велику жагу ветеранів/-ок до нових знань та зауважила, що будь-які зміни в нашій країні є неможливими без кваліфікованих людей в питаннях державотворення.
Високо оцінює програму та її практичну користь у роботі на державній службі Вадим Дубніков – начальник відділу Департаменту воєнної політики та стратегічного планування Міністерства оборони України. Пан Вадим – ветеран і випускник минулорічного набору нашої програми. За його словами, вивчені предмети та отримані знання розширили його компетенції для професійної діяльності:
“Державна служба вимагає дуже багато знань і постійного розвитку. Враховуючи стратегію реформи державного управління, маємо чітко для себе зрозуміти: аматорів в державній службі бути не повинно. Мають бути люди, які цілком спрямовані на служіння державі та народу так, як ми це робили, захищаючи нашу країну на передовій”.
Вадим Дубніков подякував викладачам програми, команді та партнерам проєкту і як досягнення роботи презентував розроблені документи, за якими вже працюють у Мінобороні: Методичні рекомендації спільного врядування в системі Міністерства оборони та Дайджест реформ.
Також спікерами зустрічі були:
Вітаємо наших випускників/-ць програми! Радіємо успіхам наших ветеранів/-ок, які, попри всі складнощі та виклики, впевнено декілька місяців йшли до своєї мети! Віримо, що наша програма – це вдалий старт до вашого професійного розвитку та реінтеграції до цивільного життя.
Вдячні команді проєкту, яка доклала максимум зусиль для його успішної реалізації та підтримки ветеранської спільноти: Павло Булгак, Валерій Тертичка, Натлія Купрій, Володимир Купрій, Анна Кучерак-Зоря, Ірина Гнутова, Ганна Васькевич, Олександр Поддєнєжний.
Коментарі