Нещодавно проєкт МИСТЕЦТВО БЕЗ БАР’ЄРІВ завітав до родини художників-керамістів у Львові. Максим Максимів та Наталія Курій-Максимів - приклад незламності! Родина пройшла важкі випробовування, але продовжує творити неймовірну красу.
Післясмак теплої та щирої зустрічі ще довго не відпускав… Вже незабаром ви все самі побачите, а зараз трішки закулісся.
Проєкт «Мистецтво без бар’єрів» реалізується ГО «ПАРТНЕРСТВО.» у партнерстві з ГО «Я ЗМОЖУ», Агенція регіонального розвитку в Тернопільській області, ГО «Безбар’єрний Тернопіль», Асоціація осіб з інвалідністю «Добродія в дії» (м. Ковель) за підтримки Українського культурного фонду.
https://partnerstvo.org.ua/141-proiekt-mystetstvo-bez-barieriv-zavitav-do-mista-leva
#запідтримкиУКФ
#безбарʼєрність
#інклюзія
#фестиваль
#рівність
#мистецтво
#партнерство
#РазомБлижчеДоМети
Коментарі