bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Тендерне оголошення про проведення відкритого тендеру із закупівлі: Послуги з організації тренінгів
10.07.2024

Благодійна організація «Центр освітніх ініціатив» в рамках проєкту «Створення профілів партнерських громад на основі дослідження громадської безпеки та соціальної згуртованості», що реалізується за підтримки ПРООН, оголошує відкритий тендер на закупівлю “Послуги з організації тренінгів для учасників очних заходів”.

Дата оголошення про тендер: 12 липня 2024 р.

Термін подання тендерних пропозицій: 13 липня - 31 липня 2024 р.

Предметом закупівлі є організація двох очних тренінгів у м. Львові в період з 27 по 30 серпня 2024 року.

 

Детальний опис товарів/послуг, що оголошуються

 

Забезпечення проведення 2 (двох) очних тренінгів у м. Львові (по 47 учасників у кожному заході), які почергово відбудуться з 27 по 28 та з 29 по 30 серпня 2024 р.: проживання учасників в одномісних та двомісних номерах з окремим ліжками; триразове харчування та дві кавоперерви в день; оренда конференц-залу на період з 27 по 30 серпня 2024 року.

 

Технічні вимоги до місця проведення тренінгів:

 • віддаленість місця проведення від Львівського автовокзалу – до 5 км, від Залізничного вокзалу - до 10 км;
 • наявність конференц-залу: мінімум 100 кв.м (у залі не має бути колон чи будь-яких інших елементів інтер’єру (нерозбірні конструкції зі столів тощо), що ускладнюють проведення тренінгу);
 • наявність фліпчарту, мультимедійного проєктору, екрану, мікрофонів, підсилювача звуку, безперебійного доступу до Інтернету, кулерів з водою;
 • наявність можливості харчувати 50 осіб одночасно;
 • можливість окремого меню для вегетаріанців, веганів;
 • наявність впорядкованого укриття з можливістю продовжувати проведення тренінгу під час повітряної тривоги;
 • наявність безперебійного електропостачання під час вимкнення електроенергії;

цілодобова рецепція.

Строк надання послуг: протягом 30 днів від дати підписання Договору надання послуг.

Вимоги до постачальника товарів/послуг – учасника тендеру

До участі у тендері запрошуються суб‘єкти підприємницької діяльності, що належним чином зареєстровані згідно з законодавством України, мають досвід роботи у відповідній сфері, відповідні КВЕД для надання послуг, та можливість надати оригінали супроводжуючих документів з печаткою та підписом (договір надання послуг, рахунок-фактура, видаткова накладна / акт виконаних робіт).

Учасник тендеру надає організатору наступні документи:

 1. Копія документу, що підтверджує державну реєстрацію.
 2. Копія документу, що підтверджує податковий статус.
 3. Тендерна пропозиція, заповнена за зразком (додається).
 4. Розрахунок загальної вартості, заповнений за зразком (додається).
 5. Оригінал рахунку-фактури.
 6. Зразок договору надання послуг.
 7. Документи, що підтверджують досвід (рекомендаційні листи, договори на аналогічні роботи / послуги тощо).

Істотні критерії (умови) відбору тендерних пропозицій:

 1. Відповідність учасника кваліфікаційним вимогам тендерного оголошення.
 2. Відповідність поданих документів умовам тендерного оголошення.
 3. Наявний досвід надання аналогічних послуг.
 4. Прийнятна ціна, умови оплати та умови надання товарів/послуг.
 5. Відповідність місця проведення технічним вимогам.

Тендерні процедури

Запитання щодо тендеру можна надсилати в електронному вигляді за ел. адресою [email protected] до 29 липня 2024 року.

До участі у відборі тендерних пропозицій допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього тендерного оголошення.

Тендерні пропозиції мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників тендеру, що їх подали, до повного завершення надання послуг / робіт / передачі товару.

Тендерні документи повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника та засвідчені печаткою (за наявності) та у електронному вигляді (у форматі PDF) надіслані учасником на електронну адресу ПРООН [email protected] з темою листа «Вікритий тендер із закупівлі послуги з організації тренінгів для учасників очних заходів_2024/05/019/CS_назва учасника» до 17:00 години 31 липня 2024 року.

Всі тендерні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після 17:00 години 31 липня 2024 року, розгляду не підлягатимуть.

Організатор тендеру визначить переможця тендеру після фінансової та технічної оцінки запропонованих тендерних пропозицій згідно з істотними критеріями (умовами) відбору, які зазначені у цьому тендерному оголошенні, але не пізніше 02 серпня 2024 року.

Організатор тендеру БО «Центр освітніх ініціатив» повідомить учасників тендеру про його результати шляхом надсилання відповідних електронних листів протягом не більше ніж трьох робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможців.

Додаткові застереження

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) бере до уваги та погоджується з тим, що організатор тендеру залишає за собою право вимагати від учасника тендеру додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього тендерного оголошення.

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) надсилаючи документи для участі у загальній процедурі (відкритому тендері) за цим тендерним оголошенням підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор тендеру може відхилити його тендерну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор тендеру не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами.

Контакти

 • Контактна особа: Шимків Ігор
 • 067 67 121 89

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.