bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Запит цінової пропозиції на послуги зі здійснення комунікаційного супроводу
09.07.2024

Запит цінової пропозиції на послуги зі здійснення комунікаційного супроводу реформи профільної середньої освіти

 

Проєкт DECIDE впроваджується Консорціумом ГО DOCCU та PH Zurich за підтримки Швейцарії, представленої Швейцарською агенцією розвитку та співробітництва (SDC).

 В межах реалізації Швейцарсько-українського проєкту DECIDE - «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» передбачено проведення закупівлі послуг зі здійснення комунікаційного супроводу реформи профільної середньої освіти.
 Звертаємося до Вас із проханням подати цінову пропозицію щодо виконання вищезазначених послуг.
 Термін надання послуг: липень - серпень 2024 року.
 Опис способу подання цінової пропозиції
 Цінова пропозиція повинна містити:
 
 
 1. Лист – відповідь відповідно до зразка, що додається.

 2. Копії документів, що підтверджують реєстрацію юридичної особи чи фізичної особи-підприємця. (Копії виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців; Копії витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців із зазначенням КВЕД; Копії свідоцтва платника єдиного податку)

 3. Лист-повідомлення щодо відсутності відкритих проваджень у справі про банкрутство тощо (Додається).

 

Цінові пропозиції просимо надати на електронну адресу [email protected] не пізніше 18.00 15 липня  2024 року. (в темі листа просимо зазначити: «Запит цінових пропозицій щодо комунікаційного супроводу реформи профільної середньої освіти).

 Критерії вибору контрагента:
 
 1. Цінова пропозиція повинна розроблятися згідно з Технічним завданням (Додається)

 2. Критерії оцінки цінових пропозицій: вартість послуги. 

 3. Пропозиції, подані пізніше зазначеного терміну, розглядатися не будуть.

 Інші умови:
 
 1. Кількість та наповнення послуг можуть бути змінені Замовником виходячи з конкретних умов відповідно до потреб, що буде заздалегідь погоджено з Виконавцем.

 2. На вимогу Замовника Виконавець може залучати додаткових виконавців заходів за проєктом (без додаткового подорожчання вартості) за умови попереднього погодження з керівником проєкту.

 3. 3. Виконавець зобов’язаний надавати Замовнику Акт наданих послуг із додатком у формі звіту про виконану роботу за звітний період.

 4. Учасник визначає ціни на роботи, які він пропонує надати, з урахуванням податків і зборів, що сплачуються або мають бути сплачені, витрат на транспортування, та будь-яких витрат, які можуть бути понесені під час надання послуг.

 
Зацікавлені учасники будуть письмово повідомлені про його результати до 17 липня  2024 року. 

Контакти

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.