В межах реалізації проєкту ГО “Дівчата” – “Сила: Житло, захист і засоби для існування людям, які повернулися додому” є необхідність закупити планшети для покращення роботи комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико – санітарної допомоги» Садівської сільської ради Сумського району Сумської області.
Проект реалізується у співпраці з PIN SOS Ukraine.
Повні заявки повинні надаватись українською мовою в одному екземплярі на електронну пошту [email protected] із маркуванням: «UKR24_0828/1 Конкурс на закупівлю планшетів Apple» не пізніше 18:00, 11 липня 2024 року.
Обов’язковий перелік документів:
Детально щодо тендеру, а також з повним переліком документів, необхідних для подання заявки на тендер та іншими деталями можна ознайомитись за посиланням: Запрошення до участі у конкурсі RFQ_UKR24_0828/1
Запитання щодо конкурсу можна надсилати в електронному вигляді за ел.поштою: [email protected] до 11 липня 2024 року.
Коментарі