Саме це сформували учасники та учасниці дводенной майстерні з проєктного менеджменту, що відбулась 18-19 червня 2024 р. у приміщені Коблівської бібліотеки.
У заході коаліції «Громадянська платформа відновлення та розвитку громад Миколаївщини» взяли активну участь 33 представників місцевого самоврядування та громадськості більшості сіл Коблівської громади.
За допомогою експертки ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» Тетяни Золотухіної сформовано наступні чотири концепти:
«Майстерня стала фінальною сесію у «Школі громадянської діі - 2024 » для відновлення Коблівської громади. У лютому навчання були у Рибаківці, Анатолівці, Украйнці та Коблевому.
Пропозиції випускників навчань вже стали складовою проєкту Плану відновлення та розвитку Коблівської громад. Проєкт Плану на https://koblivska-gromada.gov.ua/news/1718173660/ .
Дякуємо приставникам Рибаківки, Новофедерівки, Лугового, Анатолівки та Коблево за активну участь, а команді Коблівського голови за добру організацію майстерні.
Випускники тепер мають можливість застосувати отримані знання на практиці:
Очікуємо такої ж активності при подальшої формування якісних грантових заявок. Наші експерти допоможуть».
Майстерню відкрила начальниця економічного відділу сільради Тетяна Ковалик, що презентувала конкурс Громадського бюджету, якій оголосила Коблівська рада.
«До 30 червня 2024 р. чекаємо від небайдужих жителів сіл проєкти з відновлення та розвитку сіл громади у 5-ти сферах (Безпека та громадський порядок; Енергозбереження
Комунальне господарство; Навколишнє середовище; Соціальний захист).»
Відео виступу Тетяни Ковалик https://www.facebook.com/100064893662707/videos/pcb.856311373208644/1673088826791891 .
Фото з майстерні від місцевої координаторки Громадянської платформи Лілії Маткевич .
Настав час перетворити мрії на дієві проекти!
Чекаємо від учасників навчань та небайдужих наступні три дії:
По-перше, заявки на конкурсу Коблівської сільради Громадський бюджет .
Механізм подачі на Громадській бюджет https://koblivska-gromada.gov.ua/news/1718204060/.
Умови конкурсу Громадського бюджету https://koblivska-gromada.gov.ua/news/1716877839/https://koblivska-gromada.gov.ua/news/1716877839/;
По-друге, пропозиції до проєкту Плану. Письмові пропозиції подаються на адресу: Коблівської сільської ради: 57453, Миколаївська область, Миколаївський район, село Коблеве, вул. Одеська, буд. 4;
Е – пропозиції подавайте до відділу економічного розвитку та інвестицій Коблівської сільської ради на E-mail: [email protected] ;
По -третє, заявки представників сіл у Громадську раду відновлення та розвитку Коблівської громади . Анкета на https://koblivska-gromada.gov.ua/news/1716536144/ .
Прес — служба ГО “Фонд розвитку міста Миколаєва”
Майстерня проєктів та формування Плану відновлення відбувається в рамках проекту Громадянська платформа для відбудови на краще Коблівської громади, що реалізує ГО «Фонд розвитку міста Миколаєва» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».
Партнер проєкту: Коблівська сільська рада
Коментарі