bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Гранти на Спільне Інвестування для Стійкості Бізнесу
30.05.2024

Проєкт USAID «Інвестиції для стійкості бізнесу» (IBR), який раніше знаний як Проєкт USAID «Реформування фінансового сектору» (FSR), оголошує про можливість фінансування для всіх приватних фінансових посередників, включаючи банки та небанківські організації, бізнес-ангели/венчурні компанії/приватні інвестиційні фонди, а також нефінансові корпорації, які надають фінансування підприємствам або сприяють цьому, наприклад, фінансово-технологічні компанії (фінтех), юридично зареєстровані в Україні. 

Проєкт IBR запрошує приватні фінансові організації із великим і різноманітним портфелем корпоративних клієнтів, а також фінансовими та операційними ресурсами для виявлення, оцінки та надання або сприяння спільним інвестиціям у відповідні підприємства, які мають високий потенціал для збільшення продажів, включаючи експорт, і робочих місць, подавати заявки у відповідь на цей Запит. Спільне інвестування або фінансування повинно здійснюватись через один або кілька фінансових інструментів чи механізмів розподілу ризиків, перелічених нижче: 

  • Традиційний кредит, включаючи кредити на робочий капітал та інвестиційні кредити 
  • Альтернативне фінансування, пов’язане з комерційними операціями, такими як лізинг, факторинг, замовлення на закупівлю, фінансування ланцюга постачання та запасів 
  • Страхування або інші інструменти зниження ризику, які забезпечують фінансування, такі як страхування врожаю, страхування обладнання 
  • Ланцюг поставок, ланцюжок створення вартості, торгівля та фінансування ресурсів для українських фермерів та агробізнесу 
  • Приватні інвестиції 
  • Інноваційні рішення для покращення інфраструктури фінансового сектора  
  • Партнерство для надання спільного фінансування МСП за рахунок гранта, наданого Проєктом IBR

Щоб отримати більш детальну інформацію про процес подання заявки та вимоги, прочитайте доданий Запит на подання грантових заявок (RFA-IBR-002). 

Будь ласка, скористайтеся наступним посиланням, щоб отримати доступ до додатків, необхідних для заповнення заявки на отримання гранта.

Заявки приймаються не пізніше 12 липня 2024 року (23:59 за Київським часом). Заявки доступні на грантовому порталі Проєкту IBR, повинні бути подані за допомогою онлайн-форми. Мова для заповнення - англійська або українська. Проєкт залишає за собою право не розглядати і не оцінювати неповні заявки, а також такі, що були надіслані після кінцевого терміну та електронною поштою.  

Співробітники Проєкту IBR проведуть дві онлайн-сесії для заявників, на яких буде представлена інформація щодо даного Запиту на подання грантових заявок по грантам типу A та типу B (6 та 7 червня 2024 року відповідно) і будуть надані додаткові запитання щодо кожної можливості. Будь ласка, скористайтеся цією онлайн-формою, щоб зареєструватися на онлайн-сесії. 

Проєкт USAID «Інвестиції для стійкості бізнесу»» (IBR) – це п’ятирічна програма, яка впроваджується компанією DAI Global, підтримує системні зміни в економіці України і збільшує пропозицію фінансування, доступного для українського бізнесу. Проєкт IBR має на меті трансформувати фінансовий сектор країни у добре функціонуючий і конкурентний ринок, який відповідає стандартам Європейського Союзу і є інтегрованим у міжнародні фінансові системи, водночас безпосередньо надаючи фінансування підприємствам для забезпечення сталого економічного зростання в Україні.  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.