bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Грантовий конкурс для проєктів із захисту цивільного населення у громадах Запорізької області
21.05.2024


Метою грантового конкурсу є підтримка місцевих організацій громадянського суспільства у вирішенні нагальних потреб захисту цивільного населення на основі пріоритетів громади та у співпраці з місцевою владою та іншими інституціями/установами/ організаціями, які відповідають за захист цивільного населення на рівні громад

Географія проєктів. Цей відкритий конкурс буде проходити на території Широківської, Вільнянської, Матвіївської, Павлівської та Михайлівської громад Запорізької області. 

Тематичні напрями проєктів:
1. Посилення фізичного захисту цивільного населення
2. Забезпечення доступу цивільного населення до достовірної інформації, що пов’язана з безпекою

З переліком заходів, які можна включити до проєктної пропозиції, можна ознайомитися тут: https://cutt.ly/ZwCy1cXr

 
!УВАГА:  Пріоритет буде надано локальним ініціативам. CIVIC підтримує організації без попереднього досвіду. За наявності мотивації і можливості CIVIC може допомогти з реєстрацією громадської організації. Це може бути ваш перший грант.

Бюджет одного проєкту може складати від 5 000 доларів США до 12 000 доларів США. Запропонований термін впровадження проєктних пропозицій може складати до 6 місяців. Проєкти, які отримають фінансування у межах цього конкурсу грантів, повинні завершитись до 31 січня 2025 року.

Дедлайн для подачі заявок до 23:59, 24 червня 2024 року за київським часом.

Спосіб подачі проєктних пропозицій. Для подання проєктної пропозиції необхідно заповнити такі три документи українською або англійською мовами: 

1. Аплікаційна форма форма заявника (див. Додаток І) https://cutt.ly/mwCidPAl
2. Бюджетна форма заявника (див. Додаток ІІ) https://cutt.ly/5wCuhR7F
3. Таблиця індикаторів заявника (див. Додаток ІІІ) https://cutt.ly/qwCulrnt

Заповнені документи необхідно надіслати з темою листа “LIF Application_Назва Організації” електронною поштою на адресу Грантового спеціаліста CIVIC, Андрія Богданенка [email protected]

У разі виникнення питань щодо конкурсу звертайтеся до Грантового спеціаліста CIVIC, Андрія Богданенка поштою [email protected] або за телефоном +380633207233 

Грантовий конкурс адмініструє Center for Civilians in Conflict за підтримки Міністерства закордонних справ, торгівлі та розвитку Канади в рамках проєкту «Зменшення шкоди цивільному населенню в Україні шляхом посилення захисту на рівні громад та розвитку цивільно-військового співробітництва».

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.