bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конкурс малих грантів для молодіжних громадських організацій
16.05.2024

Проєкт «EU4Youth IV: залучення та розширення можливостей молоді» у партнерстві з Українським молодіжним фондом оголошують конкурс малих грантів для українських громадських організацій, які працюють з молоддю.

Мета надання малих грантів полягає у покращенні якості роботи з молоддю та залученні більшої кількості молодих людей. Ця грантова програма спрямована на допомогу молодіжним організаціям у впровадженні інноваційних практик залучення молоді.

Молодіжні організації запрошуються подати проєктні пропозиції за такими тематичними напрямками:

  • залучення молодих людей з меншими можливостями;
  • участь молоді у відновленні України.

Будь ласка, зверніть увагу, що фінансування не може бути виділено на будівельні/ремонтні роботи.

Сума гранту не повинна перевищувати 15 000 євро на грантовий проєкт. Зацікавлені ГО мають надати (англійською мовою) проєктну пропозицію, бюджет, резюме членів/-кинь команди та реєстраційні документи ГО до 18:00 26 червня 2024 року на адресу [email protected].

Для отримання додаткової інформації, будь ласка, завантажте довідник щодо грантового конкурсу нижче. Цей довідник містить детальну інформацію стосовно тематики грантів, умов і процесу відбору, а також інформацію стосовно аплікаційного пакету та інші важливі деталі.

  • Довідник щодо грантового конкурсу: тут.
  • Шаблон проєктної пропозиції (обов’язковий до використання): тут.
  • Шаблон бюджету (обов’язковий до використання): тут.
  • Інформація про грантовий конкурс також доступна за посиланням: тут.

Якщо у вас виникли запитання щодо конкурсу грантів, будь ласка, зв’яжіться з національною координаторкою проєкту EU4Youth IV в Україні Оленою Казмазовською за адресою: [email protected].

Можливість фінансування надається в рамках проєкту «EU4Youth: залучення та розширення можливостей молоді», який спільно фінансується Європейським Союзом та Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) і виконується Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ Ukraine) як частина проєкту «Зміцнення громадянського суспільства в країнах Східного Партнерства»

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.