bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Набір у проєкт «СТАРТУЙ: соціальне підприємництво в молодіжному центрі»
06.05.2024

СТАРТУЄМО соціальне підприємництво в молодіжних центрах всієї України!

ГО “Молодіжна Платформа” та Школа усвідомленого підприємництва “School of MEоб’єднали зусилля, щоб допомогти молодіжним центрам (МЦ) з усієї України розпочати власне соціальне підприємництво.А значить – стати більш фінансово стабільними і незалежними.

Оголошуємо про початок конкурсу по проєкту “СТАРТУЙ: соціальне підприємництво в МЦ” для молодіжних центрів. Його  мета – підвищення фінансової стійкості та професійних компетенцій молодіжних центрів в Україні через створення та функціонування на їх базі соціальних підприємств, які матимуть соціальну мету і приноситимуть молодіжним центрам прибуток.

8 учасників проєкту (команди молодіжних центрів) отримають:

 • офлайн та онлайн навчання для підвищення професійних компетенцій осіб, відповідальних за створення та функціонування соціального підприємства на базі МЦ;

 • менторську та експертну підтримку у розробці та реалізації бізнес-плану по впровадженню соціального підприємництва;

 • грантове фінансування на реалізацію бізнес-планів у розмірі до 15000 євро кожен;

 • можливість долучитись до організації та роботи міжнародної спільноти молодіжних центрів які займаються соціальним підприємництвом.

Без вагань подавайте свій молодіжний центр, якщо він відповідає наступним критеріям:

 • Понад 3 роки досвіду команди МЦ у реалізації грантових проєктів; 

 • Наявність у командах МЦ осіб із загальним досвідом підприємницької діяльності; 

 • Команда МЦ, що подає заявку має ідеї для реалізації власного соціального підприємництва (проблема + рішення).

Детальні критерії участі та умови відбору можна дізнатись тут: https://cutt.ly/keq9YY13 

Ми будемо верифікувати кожну заявку через опитування команд для отримання інформації про їх центри, історію роботи, сильні та слабкі сторони в контексті перспектив впровадження СП на базі молодіжного центру.

Орієнтовний таймлайн проєкту:

 • Травень-Червень 2024 р. – оголошення конкурсу та відбір 8-ми молодіжних центрів;

 • Червень-Вересень 2024 р. – підвищення професійних компетенцій осіб відповідальних за створення та функціонування соціального підприємства на базі МЦ. Зокрема, проведення 2-х чотириденних офлайн навчальних модулів та 6 онлайн воркшопів з експертами щодо соціального підприємництва та індивідуальний менторський та експертний супровід обраних учасників, що включатиме розробку бізнес-плану для отримання гранту; 

 • Вересень 2024 року - Березень 2025 р. – грантове фінансування для реалізації розроблених бізнес-планів з створення соціального підприємництва на базі молодіжних центрів (до 15 000 євро на кожен МЦ). В тому числі популяризація обраними МЦ серед молоді індивідуального та малого підприємництва, та пошук і налагодження партнерств з МЦ регіону Східного партнерства та країн ЄС; 

 • Березень 2025 р. – проведення фінального заходу «Форум соціального підприємництва» за участю представників молодіжних центрів учасників проєкту.

 

Для участі у відборі, заповнюйте анкету на участь у конкурсі за посиланням: https://forms.gle/nYnbxhtFesMmu3aq9 

Дедлайн подачі: 20 травня 2024 р. до 15:00 за Київським часом.

Оголошення результатів конкурсу –  7 червня 2024 року.

 

Проєкт «EU4Youth Phase III – Strengthening sustainability and social inclusion of young people» реалізується ГО Молодіжна платформа та School of ME у партнерстві з Міністерством закордонних справ Литовської Республіки та Central Project Management Agency (CPVA) за підтримки Міністерства молоді та спорту України та фінансової підтримки Європейського Союзу.

Контакти

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.