bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

EUACI оголошує конкурс грантів для громадських організацій і медіа на проєкти з боротьби з корупцією
03.05.2024

Національний конкурс розвитку та підвищення компетентності громадських організацій та медіа у сфері боротьби з корупцією

Антикорупційна ініціатива Європейського Союзу в Україні (EUACI), що фінансується ЄС, співфінансується і впроваджується МЗС Данії, об’єднує зусилля спрямовані сприяти реалізації антикорупційних реформ в Україні. Нова фаза Ініціативи, що стартувала у січні 2024 року, зосереджена на наступних ключових стратегічних цілях: зменшенні корупції в Україні, просуванні антикорупційних реформ і впровадженні заходів з відновлення у постраждалих від війни районах із фокусом на прозорості, підзвітності та доброчесності.

 

EUACI працює у чотирьох тематичних сферах:

1. Підтримка незалежних державних інституцій, що боряться з корупцією.

2. Прозорість та підзвітність процесу відбудови.

3. Підтримка міст у регіонах постраждалих від війни у зміцненні доброчесності в процесі відбудови.

4. Залучення громадянського суспільства та медіа до запобігання та боротьби із корупцією.

 

Національний конкурс розвитку та підвищення компетентності громадських організацій та медіа у боротьбі з корупцією оголошено у межах 4 тематичного напрямку EUACI.

Метою конкурсу є сприяння залученню нових талантів до антикорупційного сектору, розвиток потенціалу організацій громадянського суспільства, сприяння мережуванню та обміну кращими практиками між всеукраїнськими та регіональними громадськими організаціями, які працюють у антикорупційній  тематиці.

 

Завдання конкурсу:

- Розвиток людського потенціалу для антикорупційних інституцій, громадських організацій та медіа, які мають компонент антикорупційних розслідувань у своїй діяльності.

- Залучення нових талантів у антикорупційний сектор.

- Підвищення експертизи регіональних антикорупційних громадських організацій медіа, які мають компонент антикорупційних розслідувань у своїй діяльності.

- Зміцнення жіночого лідерства та заохочення до участі у антикорупційних активностях.

- Професійне обговорення та співпраця антикорупційних громадських організацій та антикорупційних інституцій.

- Заохочення взаємодії та співпраці між антикорупційними інститутами та громадськими організаціями.

- Проведення навчальних у аналітичній сфері та підвищення навичок у сфері розслідувань. (наприклад, робота з відкритими даними, OSINT, аналіз бюджету тощо).

 

Можливий формат навчальних заходів. Апліканти можуть запропонувати інший формат заходів:

- Школи.

- Стажування (середньо- та довгострокові).

- Взаємонавчання.

- Менторство.

- Семінари.

- Розробка навчальних антикорупційних курсів у вищих навчальних закладах.

- Створення та підтримка майданчиків для навчання, обміну думками та професійних дискусій.

- Створення можливостей для навчання змішаної групи представників антикорупційних інституцій, громадських організацій та академічної спільноти.

- Навчання для молоді (школярі та студенти).

 

Бюджет конкурсу: 250 000 євро. У межах конкурсу буде підтримано 2 або 3 проєкти. Аплікати мають переконатися, що бюджет заявки не  перевищує 120 000 євро.

Термін виконання гранту: 1 рік

Будь ласка, ознайомтеся з описом цього конкурсу, критеріями оцінювання, структурою бюджету, формами для подання проєктної пропозиції та бюджету проекту.

Кінцевий термін подання пропозицій: 31 травня, 2024 23:59 за київським часом.

 

Більше інформації за лінком: https://euaci.eu/what-we-do/procurement/national-call-for-capacity-building-activities-to-strengthen-anticorruption-csos-and-investigative-media

Джерело

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.