![](https://gurt.org.ua/uploads/news/2024/05/01/poster.jpg)
ТЕРМІН ПРИЙОМУ ЗАЯВОК на третій онлайн-конкурс стартап-проєктів Регіонального акселератора GCIP для інновацій, технологій та стартапів у Донецькій області ПОДОВЖЕНО!
Подані стартап-проєкти мають бути спрямованими на запровадження ЧИСТИХ ТЕХНОЛОГІЙ!
До участі запрошуються студенти закладів вищої освіти, учні закладів загальної середньої освіти, малі та середні підприємства з терміном реєстрації не більше 3 років, організації, творчі колективи, наукові товариства та спілки, фізичні особи-винахідники.
Переможець, визначений за результатами конкурсу, отримає фінансову підтримку для реалізації власного проєкту.
Кінцевий термін подання заявки – 15 травня 2024 року включно.
![](https://gurt.org.ua/uploads/news/2024/05/01/buklet_1_2.jpg)
Коментарі