bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конкурс на надання цільової благодійної допомоги ініціативним групам спільнот (Одеса й Одеська обл.)
29.04.2024

Громадська Організація “Громадський Рух “Віра, Надія, Любов” оголошує прийом заявок на участь у  програмі надання цільової благодійної допомоги ініціативним групам спільнот у рамках проєкту “ІНТЕГРОВАНА ГУМАНІТАРНА ВІДПОВІДЬ В УМОВАХ ВІЙНИ ТА ПІСЛЯВОЄННОГО ВІДНОВЛЕННЯ” за фінансової підтримки Міжнародного Благодійного Фонду “Альянс Громадського Здоров’я”

Основна мета даної інтервенції: підтримка ініціатив спільнот для покращення їх добробуту в умовах війни та розвитку їх потенціалу для подальшої допомоги нужденним. 

Завданнями даного конкурсу є:

 • ефективне згуртування та залучення представників спільнот для вирішення їх нагальних гуманітарних потреб;
 • підтримка життєво важливих ініціатив команд представників спільнот, що вирішують їх невідкладні гуманітарні потреби на місцевому рівні шляхом надання міні-грантів. 

Розмір цільової благодійної допомоги:

Гранична максимальна сума цільової благодійної допомоги 150 000 гривень. 

Пріоритет буде надаватись заявкам, що спрямовані на нагальні гуманітарні потреби, які виникають під час війни. Такі, як наприклад, організація доступу до ресурсів першої необхідності (води та харчування – наприклад, буріння свердловини, риття колодязів, ремонт магазину, гуртожитку, мосту тощо), ліків, медичної допомоги; відновлення задовільних умов для проживання (окрім капітальних ремонтів помешкань) та інші за обставинами. Вигода від міні-гранту повинна бути для багатьох представників спільноти та/чи мешканців сіл, селищ, міст тощо.

Географія проєкту: Одеса та Одеська область

До участі в конкурсі запрошуються ініціативні групи спільнот.

Ініціативна група спільноти – це група представників певної спільноти, сформована для вирішення конкретної проблеми чи реалізації ініціативи/проєкту. Ініціативна група займається підготовкою та поданням заявки на отримання цільової благодійної допомоги, а в разі отримання фінансування – реалізацією та звітністю відповідно до затвердженої заявки.

Ініціативні групи, які подають заявки на отримання фінансування, представляють інтереси людей/спільнот, що потребують нагальної гуманітарної допомоги та вирішення проблеми:

 • представники уразливих до ВІЛ груп (ЛВІН, ЛЖВ, СР, ЧСЧ, ЛГБТ),
 • жінки з дітьми,
 • багатодітні сім’ї,
 • внутрішньо переміщені особи (ВПО),
 • люди з обмеженими можливостями (особи з інвалідністю),
 • люди, що опинилися у складних життєвих обставинах, та інші.

Ініціативні групи можуть бути як офіційно зареєстрованими організаціями (наприклад, НУО, громадська організація, волонтерський рух, благодійний фонд, релігійна організація тощо), так і незареєстрованими групами, які об’єдналися для вирішення проблеми на територіях, звільнених від окупації або в місцях перебування значної кількості внутрішньо переміщених осіб.

ВАЖЛИВО: Незареєстровані групи та громадські ініціативи повинні подавати заявку на конкурс разом з партнерською зареєстрованою організацією, зареєстрованою юридичною особою, яка виступає партнером-представником Ініціативної групи спільноти задля вирішення проблеми чи реалізації проекту, при цьому така організація повинна бути внесеною до Реєстру неприбуткових організацій та установ, або надати в заявці обґрунтоване пояснення щодо відсутності такої партнерської організації.

Критерії відбору заявок від ініціативних груп спільнот на фінансування:

 • Актуальність проблеми. Проблема для вирішення є нагальною та актуальною для представників спільноти та/чи мешканців сіл, селищ, міст тощо;
 • Термін вирішення проблеми. Проблема, яка описана в заявці, повинна бути вирішена протягом одного місяця;
 • Соціальний вплив. Вигода від вирішення проблеми, запропонованої в заявці, має бути для багатьох представників спільноти та/чи мешканців сіл, селищ, міст тощо;
 • Перспектива вирішення проблеми. Заявка має містити чіткий план вирішення проблеми з конкретними термінами та відповідальними особами, реалістичний бюджет;
 • Мотивація ініціативної групи спільноти. Команда має бути зацікавлена в вирішенні проблеми і здатною реалізувати запропоновану ідею в життя в короткий термін

Склад проектної пропозиції 

Заповнена аплікаційна форма і форма бюджету 

 1. Аплікаційна форма  
 2. Бюджет Заявки

Можливі індивідуальні консультації потенційних аплікантів стосовно питань участі в конкурсі за електронною адресою [email protected] з зазначенням теми листа: “Питання щодо конкурсу”

У разі необхідності уточнення деталей проектної заявки представники ГО “ГР “Віра, Надія, Любов” можуть звертатися до аплікантів на будь-якому етапі розгляду заявки за адресою електронної пошти та за телефоном, з якої надійшов проект або вказаної в аплікаційній формі як контактна. 

Проектні пропозиції мають бути подані в електронному вигляді на адресу [email protected] з копією на [email protected] не пізніше 23:59 13 травня 2024 року. В темі листа зазначте: «Заявка на конкурс з надання цільової благодійної допомоги ініціативним групам спільнот».

Орієнтовні терміни фази проєкту:

До 23:59 13.05.2024 – Кінцевий термін для подачі заявок

До 20.05.2024 – Розгляд заявок і оголошення результатів

До 31.07.2024 – Крайній термін для завершення діяльності ініціативних груп щодо вирішення проблеми згідно заявок

До 05.08.2024 – Звітність ініціативних груп спільнот

 Увага!

Фінансуванню підлягають тільки прямі витрати, пов’язані з вирішенням проблеми чи реалізацією ініціативи/проєкту.  Фінансуванню не підлягають витрати з оплати праці персоналу та адміністративні витрати організації, яка подає заявку. Банківські витрати, пов’язані з оплатою придбання товарів та послуг згідно кошторису заявки, можуть бути включені в бюджет проєкту для фінансування.

 • Проектні пропозиції, що надійдуть після зазначеного в оголошенні терміну, не розглядатимуться.
 • Цільова благодійна допомога не надається комерційним організаціям, політичним партіям, урядовим інституціям.
 • Подані на конкурс матеріали не повертаються та не рецензуються.
 • Про результати конкурсу буде повідомлено електронною поштою всіх учасників конкурсу.
 • Остаточне рішення щодо проектної пропозиції перегляду не підлягає.
 • Причини відмови у підтримці проектної пропозиції не повідомляються. 

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.