bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Посольство Чехії оголошує конкурс проєктних пропозицій серед НУО Дніпропетровської області
19.04.2024

Конкурс проєктних пропозицій в рамках Transition Promotion Program 2024 має на меті підтримати громадянське суспільство Дніпропетровської області за низкою напрямків.
 

Пріоритетні напрямки конкурсу

1. Підтримка прав людини, правозахисників та громадянського суспільства

   a. Допомога правозахисникам в умовах війни.

   b. Моніторинг ситуації з правами людини, в тому числі на тимчасово окупованих територіях.

2. Право на освіту

   a. Підвищення компетенції керівників шкіл та вчителів в умовах війни.

3. Право на здорове довкілля

   a. Підтримка екологічних ініціатив та активізму, в тому числі на низовому рівні.

Хто може податися

До участі в конкурсі допускаються неприбуткові громадські організації, що офіційно зареєстровані в Україні. Пріоритет буде наданий організаціям з Дніпропетровської області або проєктам інших українських громадських організацій спрямованих на цей регіон.

До розгляду допускаються проєкти, створені в партнерстві з іншими організаціями.

Умови

Проєктна пропозиція має стосуватися лише одного з пріоритетних напрямків. Допускається подання не більше двох пропозицій від однієї організації.

Максимальна тривалість проєкту – 6 місяців (травень-жовтень 2024 року). Обов’язковою умовою є завершення проєкту до кінця жовтня 2024 року.

Обсяг очікуваного фінансування – до 500 000 чеських крон (при бюджетуванні рекомендуємо використовувати курс 0.62).

Для участі у конкурсі необхідно заповнити ідентифікаційну форму (XLSX, 30 KB) (англійською мовою). Зверніть увагу, що форма також включає описову частину. Перед заповненням фінансової частини просимо детально ознайомитися із інформацією про допустимі витрати (DOC, 66 KB).

Заповнену форму необхідно надіслати на електронну адресу [email protected] до 12 травня 2024 року включно. Тема листа має бути в наступному форматі «Номер пріоритетного напрямку_Назва організації_Дніпро 2024» (наприклад «2_ГО Transition_Дніпро 2024»). Лист не має містити інших файлів (як от резюме, презентації тощо). В разі потреби, Посольство самостійно зв’яжеться з вами для уточнення чи із запитом додаткової інформації.

На вищезазначену адресу до 30 квітня 2024 року також приймаються запитання пов’язані з конкурсом. Посольство залишає за собою право не відповідати на запити, що будуть надіслані пізніше.

Про програму

Transition Promotion Program – це фінансова програма та інструмент Міністерства закордонних справ Чехії спрямований на захист прав людини та підтримку демократії в країнах, що розвиваються. Програма сприяє розвитку громадянського суспільства, євроатлантичній інтеграції та залученню успішного досвіду Чехії в сфері соціальної трансформації. Більш детально з принципами програми можна ознайомитися за посиланням (англійською мовою).

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.