bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Триває конкурс на Social Impact Award Ukraine 2024 для стартапів
17.04.2024

Social Impact Award охоплює 25 країн Європи, в Україні його 4-й рік реалізує організація School of ME. До заходів Social Impact Award за весь час долучилося понад 8 000 людей, що запустили 220 соціальних стартапів. Хочете повторити їх успіх? Подавайтесь на конкурс SIA вже зараз! 

—> Що отримають учасники?

10 команд з найцікавішими стартап-ідеями отримають можливість пройти 3-місячне навчання-інкубатор. Це безкоштовний шанс для молодих підприємців/підприємниць віком від 14 до 30 років отримати супровід менторів, знання та практичні навички! 

Троє переможців проєкту (визначені на фіналі-пітчингу) отримають нагороду в розмірі 1500$ та квиток на фінал SIA 2024 у Німеччині!

—> Які умови конкурсу?

З 12 квітня по 31 травня 2024 року ви маєте можливість подати власну ідею стартапуна участь у відборі на сайті SIA Ukraine, якщо вам від 14 до 30 років. Зверніть увагу, що конкурсанти мають відповідати наступним критеріям: 

1. Щоб гарантувати, що наші пропозиції будуть орієнтовані на молодь, всі члени основної команди повинні бути віком від 14 до 30 років.

2. Ми вітаємо як ідеї, які ще не були реалізовані, так і ідеї на ранній стадії реалізації. Однак, ідеї на ранній стадії реалізації можуть бути подані лише в тому випадку, якщо проєкт був заснований після 1 січня минулого року.

3. Проєкти-заявники не повинні отримувати значне офіційне фінансування на момент подачі заявки. Під цим розуміються офіційні гранти із зовнішніх джерел, які перевищують 6 000 євро (наприклад, ангельські інвестиції, гранти, призові гроші тощо).

4. Заявник не може брати участь в інкубації SIA з тією ж ідеєю, з якою він вже брав участь або вигравав Social Impact Award в попередні роки.

—> Як відбувається відбір заявок?

—> Як подати заявку?

Створіть ідею соціального бізнесу та зберіть команду, а потім заходьте на сайт Social Impact Award Ukraine в розділ “Подати заявку”! 

ДЕДЛАЙН РЕЄСТРАЦІЇ: 31 травня 2024 р. за посиланням

Щоб дізнатися більше про програму та відбір до SIA Ukraine 2024, а також надихнутися переможцями минулих років, заходьте на інстаграм-сторінку School of ME (@schoolofme.ukraine) або ж у Facebook School of ME

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.