bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

ІЕД продовжує впровадження грантової програми «Моніторинг відбудови»
11.04.2024

Інститут економічних досліджень та політичних консультацій продовжує реалізацію грантової програми “Моніторинг відбудови” в рамках проєкту “Контроль витрат на відновлення”.

В проєкті “Контроль витрат на відновлення” ми незалежно від уряду моніторимо витрати бюджетних та донорських коштів на відбудову, аналізуємо їх та залучаємо громадські організації до моніторингу відбудови/відбудови.

 

Грантовою програмою ми залучаємо громадські організації до моніторингу відбудови та відновлення, що має підвищити ефективність витрачання коштів на відбудову.

В межах грантової програми відбувається одночасно два грантових конкурси:

-                 Конкурс 1: Моніторинг відбудови та відновлення на місцях: об’єкти соціальної інфраструктури. Оголошення про подачу заявок на цей конкурсу доступне на сторінці ІЕД за посиланням

-                 Конкурс 2: Моніторинг закупівель з відбудови та відновлення на місцях: об’єкти соціальної інфраструктури. Оголошення про подачу заявок на цей конкурсу доступне на сторінці ІЕД за посиланням

В обох конкурсах предметом моніторингу є процес відбудови та відновлення об’єктів соціальної інфраструктури після часткового пошкодження чи повного руйнування з 24 лютого 2022 року.

Соціальна інфраструктура включає сфери освіти (дошкільні заклади, школи, ПТНЗ, заклади вищої освіти), охорони здоров’я (первинні та спеціалізовані заклади догляду), житлові будинки, а також культури (бібліотеки, театри тощо) і адміністративні будівлі.

В межах другого раунду конкурсу моніторинг за обома грантовими конкурсами стосується об’єктів у громадах:

-                 Київської області (Бучанській, Ірпінській, Гостомельській, Бородянській, Макарівській і Великодимерській),

-                 Чернігівської, Сумської, Миколаївської, Дніпропетровської та Полтавської  областей,

-                 В громадах Запорізької та Херсонської областей, які не були в переліку Мінреінтеграції як території, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих росією в період після січня 2024 року.

Об’єкти для моніторингу не повинні розташовуватись ближче, ніж за 50 км до лінії бойових дій.

Для проведення моніторингу субгрантисти будуть використовувати ухвалену ІЕД рамкову методологію моніторингу

Кінцевий термін подання грантових заявок на обидва конкурси: 30 квітня  2024 року.

 

Проєкт «Контроль витрат на відновленя» впровджують Центр економічної стратегії, Інститут економічних досліджень та політичних консультацій та ГО «Технології прогресу» за фінансування Європейського Союзу. 

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.