bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Програма «Мріємо та діємо» впроваджує Програму з розширення доступу до фінансових можливостей
08.04.2024

Програма USAID «Мріємо та діємо» шукає кваліфіковану організацію для впровадження Програми з розширення доступу до фінансових можливостей молодим підприємцям/підприємицям віком 18-35 років з усієї Україні для надання допомоги в пошуку додаткових фінансових можливостей та підготовці заявок для подачі на фінансування. 

Програма “Мріємо та діємо” (UNITY), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Making Cents International (Making Cents), запрошує  кваліфіковану організацію подати свій запит на подання грантової заявки (ЗПЗ) для впровадження Програми з розширення доступу до фінансових можливостей молодим підприємцям/підприємицям для надання допомоги в пошуку додаткових фінансових можливостей та підготовці заявок для подачі на фінансування.   

Результатом реалізації Програми з розширення доступу до фінансових можливостей буде:  

1) розробка макету та регулярна розсилка інформаційного бюлетеня з інформацією про поточні фінансові можливості для молодих підприємців/підприємиць (не менше 5 розсилок); 

2) відбір щонайменше 30 молодих підприємців/підприємиць для надання менторського та експертного супроводу (зокрема допомоги у розробці якісного грантового пакету) для подальшого подання учасниками/учасницями заявок на фінансування; 

3) звітування за результатами впливу програми. 

Бюджет пропозицій від організацій, що бажають взяти участь у конкурсному відборі, повинен бути не менше 15 000 доларів США та не перевищувати 20 000 доларів США. 

Дата/час подання запитань щодо конкурсу: 19 квітня 2024 р. о 17:00. EET (Київ) 

Додаткові питання щодо конкурсу мають бути адресовані англійською мовою на пошту [email protected] з темою повідомлення «Питання “RFA_Unity_03-2024_ Expanding Youth Entrepreneur’s Access to Financing _Назва організації”. 

Дата/час публічного надання відповідей на запитання щодо конкурсу: до 23 квітня  2024 р. о 17:00. EET (Київ) 

Дата/час завершення прийому пропозицій: 6 травня 2024 р. о 17:00. EET (Київ) 

Тривалість реалізації проєкту – до 8 місяців. 

Запланований початок імплементації проєкту –  орієнтовно червень 2024 року.  

Ознайомитися з деталями конкурсу та вимогами до аплікаційного пакету можна за посиланням UNITY Grants RFA - Making Cents International у файлі RFA_Expanding-Youth-Entrepreneurs-Access-to-Financing.

ВАЖЛИВО! 

Аплікаційний пакет має бути заповнений англійською та складатись з документів щодо конкурсу, зазначених у документі щодо конкурсу: 

  • правовстановлюючі документи: сканований статут організації, витяг з ЄДРПОУ, довідку про неприбутковість (для ГО та благодійних організацій), витяг про призначення керівника, довідку з банку про наявність рахунку та інші; 
  • затверджені політики організації щодо фінансової/бухгалтерської діяльності, закупівель та інші; 
  • інші документи, опис яких Ви можете знайти у RFA у розділі 5 “Application Evaluation”. 

 

Увага! Організація, яка буде визнана переможцем конкурсу, також, окрім перелічених документів, повинна буде надати бюджети діючих грантів для підготовки грантового пакету для погодження з донором.  

Усі документи, що підтверджують відповідність технічним критеріям, зазначених у розділі 5 конкурсного документу (RFA) повинні бути відсканованими та прикріпленими до аплікаціної форми у форматі (*.PDF, *.JPG,*.docx/*.doc, Excel); 

Організація, яка буде подавати заявку на участь у конкурсі має бути зареєстрована та здійснювати свою підприємницьку діяльність виключно на території підконтрольній Україні. 

Організації, що подають запит на подання грантової заявки (ЗПЗ), повинні подати повний аплікаційний пакет за електронною адресою [email protected] з темою повідомлення “RFA_Unity_03_2024_ Expanding Youth Entrepreneur’s Access to Financing _Назва організації”. 

Проектні пропозиції, що надійдуть після вказаного в оголошені терміну з будь-яких причин, не розглядатимуться. 

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.