bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конкурс від РАТН на відбір надавача послуг з розбудови спроможності в надані психологічної підтримки
29.03.2024

РАТН, Організатор відкритого Конкурсу, впроваджує в Україні Проект «Підтримка зусиль у протидії туберкульозу в Україні» за кошти Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) з метою зменшення тягаря туберкульозу (ТБ) в Україні шляхом профілактики, раннього виявлення захворювання та належного лікування хворих на ТБ, хіміорезистентний туберкульоз (ХР ТБ) і ко-інфекцію ТБ/ВІЛ; та надання допомоги країні для забезпечення потреб консолідованої національної відповіді на спалах COVID-19 та посилення протидії у разі виникнення інших спалахів і надзвичайних загроз.

В рамках Проекту передбачається зміцнення спроможності медичної спільноти України у забезпеченні толерантного ставлення до людей, які стикаються з туберкульозом, протидії стигмі та дискримінації у закладах охорони здоров’я.

РАТН оголошує конкурс на відбір надавача послуг, вказаному у Технічному завданні, і цим запрошує Вас надати конкурсні пропозиції. Докладніший опис приводиться в Технічному завданні та Фінансовій пропозиції (детальний бюджет з додатками), що додаються.

За результатами конкурсу буде відібрано надавача послуг  який одержить право на укладення суб-грантової угоди з «Розбудови спроможності в надані психологічної підтримки в громадах, збереження ментального здоров’я з залученням медичної, педагогічної та громадської спільноти» у період з 15 квітня 2024 року по 25 вересеня 2024 року. Інші, більш детальні умови проведення конкурсу визначено у конкурсній документації, що додається.

До розгляду будуть прийматися лише ті пропозиції, які відповідатимуть усім вимогам, вказаним в тендерній документації. Ціни мають бути зазначені в гривні.

Кінцевим терміном для отримання пропозицій Організатором за адресою[email protected]встановлюється: 5 квітня 2024 року, 12:00 за місцевим часом. Пропозиції та їх уточнення, які надійдуть пізніше зазначеного терміну, до розгляду не приймаються.

Кандидата-переможця конкурсу буде обрано на засіданні комісії, яке, як очікується, відбудеться не пізніше 10 квітня 2024 року. Оприлюднення інформації щодо переможця відбудеться протягом 3 (трьох) робочих днів після офіційного затвердження переможця конкурсною комісією.

Бажаємо Вам успіху!

Олена Іванова

[email protected]

+38050 982 82 12

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.