bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Третій конкурс резиденцій програми Culture Moves Europe – відкрито!
28.03.2024

Основною вимогою до заявників є те, щоб вони були зареєстровані та базувались в одній з 40 країн-учасниць “Креативної Європи”. Грант підтримає резиденції, які прийматимуть до 5 міжнародних митців та культурних фахівців, тривалістю від 22 до 180 днів.

Конкурс актуальний для юридичних осіб із секторів: музики, літератури, архітектури, культурної спадщини, дизайну, образотворчого мистецтва та перформативного мистецтва. Вони можуть бути неприбутковими організаціями, недержавними організаціями, державними органами, фондами, компаніями або фізичними особами (про вашу можливість брати участь в конкурсі можна індивідуально уточнити на пошті   [email protected]).

Заявники повинні бути старші вісімнадцяти років та бути громадянами однієї з країн-учасниць “Креативної Європи”. Грант покриває витрати на запрошення та прийом міжнародних митців та фахівців сектору культури.

 

Що пропонує грант?

Грант на резиденцію складається з двох частин:

– допомога, яка виділяється хосту;

– щоденні виплати, виплати за подорожі та доплати, які виділяються кожному учаснику на основі індивідуальних планів та потреб.

Розрахунки гранту здійснюються окремо для кожного отримувача на основі їх проєкту. Увесь грант на резиденцію перераховується хосту резиденції, який відповідає за розподіл відповідних сум кожному учаснику.

 

Дедлайн конкурсу: 15 травня 2024

 

Детальніше ознайомитись з конкурсом 

Подати заявку 

Завантажити інфодовідку 

 

Culture Moves Europe — це програма мобільності «Креативної Європи», що пропонує індивідуальні гранти митцям з країн-учасниць програми для реалізації міжнародних проєктів у всіх культурних та креативних секторах (крім аудіовізуального). Програма імплементується Goethe-Institut.

«Креативна Європа» – це програма Європейського Союзу, спрямована на підтримку культурного, креативного та аудіовізуального секторів. Метою програми є захист, розвиток та промоція європейського культурного та мовного розмаїття та спадщини, а також підвищення конкурентоспроможності та економічного потенціалу сектору культурних та креативних індустрій, зокрема аудіовізуального. Україна стала учасницею програми у 2016-му році. З того ж часу українські заявники можуть отримувати грантову підтримку у понад 30-ти різних конкурсах. Загальний європейський бюджет програми 2021-2027 років складає 2,44 млрд євро. Наразі програма працює у 40 країнах.

В Україні постійно працює Національне бюро програми, яке надає консультаційну підтримку українським заявникам та поширює актуальну інформацію про програму. 

 

Контакти Бюро в Україні: 

https://creativeeurope.in.ua 

[email protected] 

Telegram-канал: https://t.me/creativeeuropeua 

Контакти

  • Контакти Бюро в Україні: https://creativeeurope.in.ua [email protected] Telegram-канал: https://t.me/creativeeuropeua

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.