bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Дедлайн Постійного конкурсу творців від Це Крафт - 12 травня 2024 року
05.03.2024

Умови «Постійного конкурсу творців»

Щокварталу комісія конкурсу визначає від одного до трьох переможців і фінансує виготовлення товарних зразків (прототипів) або їхніх частин. Ми сприяємо тому, щоб автор став виробником і підприємцем. З переможцем конкурсу буде укладено договір на перерахування благодійного внеску від фонду «Це Крафт». Договір визначає терміни для виготовлення виробу та відповідальність сторін.

Для кого цей конкурс

Учасники програми повинні досягти 18-річного віку та проживати в Україні. Конкурс орієнтований на початківців і тих, хто хоче створити новий виріб, але не має для цього достатньо ресурсів і знань.

 

Розмір міні-грантів на 2024 рік - 1500 грн.

 

Критерії конкурсного відбору ідей

  1. СУМА. Надається фінансування прототипу/мінімальної партії/деталі виробу до 1500 грн. Якщо виробництво коштує більше, вам треба дофінансувати його власним коштом.
  2. АКТУАЛЬНІСТЬ ІДЕЇ. У описовій записці просимо зазначити ваше бачення актуальності виробу для регіону або України, потенційну культурну й економічну цінність. Обсяг записки – до 2-х сторінок.
  3. АВТОРСТВО. КРЕАТИВНІСТЬ. ІННОВАЦІЙНІСТЬ. Ідея повинна бути на 100% авторською. Якщо комісія виявить плагіат, пропозицію виключать із конкурсу.
  4. ГАРМОНІЯ.  Гармонійність, краса, естетичність об’єкта як виробу.
  5. ЕКОЛОГІЧНІСТЬ. Бажана умова –  виробництво з екологічних і натуральних матеріалів.
  6. ОСУЧАСНЕННЯ ТРАДИЦІЙ. Вироби можуть (не обов’язково) презентувати ідею української ідентичності, територіальної або культурної причетності, історичну ретроспективу. Якщо ви подаєте ідею на основі традиційної української творчості, пропонуємо її стилістично осучаснити.

 

Детальну інформацію про умови конкурсу читайте за посиланням: https://itscraft.com.ua/postiyniy-konkurs-tvortsiv/

Запитання і пропозиції

Запитання та пропозиції можна написати на електронну адресу  [email protected]. У темі листа вкажіть, будь ласка, «Запитання щодо Конкурсу творців».

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.