bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конкурс від РАТН на відбір надавача послуг з розбудови спроможності педагогічної спільноти України
01.02.2024

РАТН, Організатор Тендеру, впроваджує в Україні Проект «Підтримка зусиль у протидії туберкульозу в Україні» за кошти Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) з метою зменшення тягаря туберкульозу (ТБ) в Україні шляхом профілактики, раннього виявлення захворювання та належного лікування хворих на ТБ, хіміорезистентний туберкульоз (ХР ТБ) і ко-інфекцію ТБ/ВІЛ; та надання допомоги країні для забезпечення потреб консолідованої національної відповіді на спалах COVID-19 та посилення протидії у разі виникнення інших спалахів і надзвичайних загроз.

В рамках Проекту передбачається створення умов для підвищення кваліфікації педагогічних працівників щодо сучасних підходів до формування змісту та способів проведення навчально-виховної роботи з учасниками навчального процесу щодо протидії туберкульозу, а також щодо формування толерантного ставлення до людей, які стикаються з туберкульозом, а також формування базових навичок надання соціально-психологічної підтримки людям, які її потребують.

РАТН оголошує конкурс на відбір надавача послуг, вказаному у Технічному завданні, і цим запрошує Вас надати цінові пропозиції. Докладніший опис приводиться в Технічному завданні та Фінансовій пропозиції (детальний бюджет з додатками), що додаються.

За результатами тендеру буде відібрано надавача послуг  який одержить право на укладення договору зі створення умов для підвищення кваліфікації педагогічних працівників щодо сучасних підходів до формування змісту та способів проведення навчально-виховної роботи з учасниками навчального процесу щодо протидії туберкульозу, а також щодо формування толерантного ставлення до людей, які стикаються з туберкульозом, а також формування базових навичок надання соціально-психологічної підтримки людям, які її потребують в продовж березня 2024 по червень 2025. Інші, більш детальні умови проведення тендеру визначено у тендерній документації, що додається.

До розгляду будуть прийматися лише ті пропозиції, які відповідатимуть усім вимогам, вказаним в тендерній документації. Ціни мають бути зазначені в гривні.

Кінцевий термін для отримання пропозицій – 15 лютого 2024 року, 12:00 за місцевим часом. Пропозиції та їх уточнення, які надійдуть пізніше зазначеного терміну, до розгляду не приймаються.

Кандидата-переможця конкурсу буде обрано на засіданні комісії, яке, як очікується, відбудеться не пізніше 20 лютого 2024 року. Оприлюднення інформації щодо переможця відбудеться протягом 3 (трьох) робочих днів після офіційного затвердження переможця конкурсною комісією.

 

Бажаємо Вам успіху!

Олена Іванова

[email protected]

+38050 982 82 12

Контакти

  • Олена Іванова
  • 050 982 82 12

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.