RFQ_UA-14_2023
Запит пропозиції на закупівлю робіт з проведення дослідження базових показників (baseline assessment) проєкту та аналізу стану доступу населення до отримання соціальних послуг та послуг з охорони Психічного здоров’я та психосоціальної підтримки.
І. ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ
Представництво іноземної неурядової організації План Інтернешенал, ІНК. (далі Plan International) оголошує зацікавленість у пошуку консультантів чи організацій для проведення дослідження базових показників (baseline assessment) проєкту та аналізу стану доступу населення до отримання цілого ряду послуг (далі Дослідження)
Оплата послуг здійснюватиметься у межах реалізації проєкту «Relief to Protect (R2P) - Проект з покращення захисту та механізмів ПЗПСП (психічного здоров’я та психосоціальної підтримки) для дітей, підлітків та їхніх сімей, які постраждали від конфлікту в Україні, який фінансується Федеральним Міністерством закордонних справ Німеччини (GFFO)» (далі Проєкт)
Проєкт реалізується в Дніпропетровській, Запорізькій та Харківській областях України.
Основною метою проєкту є полегшення доступу найбільш вразливих верств населення до надання базових неспеціалізованих та спеціалізованих послуг у сфері соціального захисту та Психічного здоров’я та психосоціальної підтримки (далі Охорони ПЗПСП).
Проєкт також має на меті укріплення існуючої системи перенаправлення та соціального супроводу.
Цільовими групою проекту є Внутрішньо переміщені особи (ВПО) з різним рівнем добробуту, а також представники постраждалих та приймаючих громад.
Проведення дослідження допоможе у подальшому плануванні та якісної імплементації Проєкту у відповідності до заявлених цілей, а також до Основного гуманітарного стандарту (далі CHS), Державних стандартів, тощо.
Термін надання послуг – 3 місяці
ІІ. ОБСЯГ РОБІТ
Мета дослідження: На підставі проведеної роботи, надати Plan International аналітичний звіт з базовими показниками та визначеннями чи відповідають послуги які надаються у відповідності до існуючих державних стандартів під час надзвичайної ситуації в громадах які є постраждалі (40 км зона від лінії зіткнення) та в громадах які мають статус приймаючих (фостерних).
Завдання проєкту:
Очікуванні результати:
В межах даного технічного завдання, на основі використання методики «Опитування «Знання, Ставлення, Практика» (KAP survey), будуть зібрані дані для підготовки базового звіту з показниками щодо знань, ставлення, практик, стосовно отримання соціальних послуг та послуг у сфері охорони ПЗПСП серед представників постраждалих громад та місцевих акторів, що формують порядок денний в Дніпропетровській, Запорізькій та Харківській областях, а саме:
На підставі отриманих даних визначити прогалини, які заважають підвищувати ефективність інформаційного впливу на потенційних прямих та непрямих бенефіціарів для подальшого формування позитивного ставлення до отримання послуг у відповідності до проєктних активностей.
ВАЖЛИВО - Використанняметодики «Опитування «Знання, Ставлення, Практика» не є єдиною, яку заявник може запропонувати у Дослідженні.
Обов’язки та відповідальність:
Завдання 1: Розробити та погодити концепцію дослідження.
Завдання 2: Розробити та погодити методологію проведення дослідження
Завдання 3: Розробити та погодити дослідницький інструментарій.
Завдання 4: Підготувати та погодити деталізовану модель вибірки;
Завдання 5: Провести роботи з імплементації дослідження у відповідності до погодженої концепції, методології та інструментарію у у різних форматах – дистанційному, гібридному та очному;
Завдання 6: Підготувати та надати Plan International за результатами дослідження двомовний підсумковий інформаційно-аналітичний звіт.
Вимоги до заявників:
ІІІ. ПРАВИЛА ПОДАННЯ ЗАЦІКАВЛЕННОСТІ (ЗАЯВИ)
Документи, які необхідно надати:
Plan International може додатково запросити пояснення щодо бюджету перед тим, як надати остаточну відповідь.
Подання пропозицій
IV. КРИТЕРІЇ ОЦІНЮВАННЯ ТА ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ
Процес розгляду пропозицій
Розгляд пропозицій буде відбуватися відповідальними технічними та програмними фахівцями Plan International, а саме Менеджером з закупівель, Директором програми, Програмним менеджером, Проєктними спеціалістами, Фахівцями з захисту дітей та охорони ПЗПСП.
Критерії оцінювання
Рішення про вибір Переможця-постачальника або Переможців-постачальників будуть відбуватися за критерієм «Найкраща загальна оцінка». До розгляду будуть додані лише ті пропозиції, які будуть відповідати вимогам, викладеним в цьому оголошенні.
Кожна пропозиція буде оцінена за шкалою в 100 балів, які розподіляться наступним чином:
Коментарі