bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конкурс грантів від ПРООН, спрямованих на покращення можливостей працевлаштування
17.11.2023

ПРООН впроваджує проєкт «Підтримка реабілітації людей з інвалідністю, спричиненою війною», спрямований на те, щоби громади включно з вразливими верствами населення та ВПО, були більш стійкими та отримували справедливу користь від більшої соціальної згуртованості, якісних послуг та підтримки у відновленні (Вінницька, Дніпропетровська,  Львівська, Київська областы та м. Київ).

У межах цього грантового конкурсу ПРООН прагне залучити громадські організації до подачі заявок за двома тематичними напрямками.

Лот 1

Підтримка ініціатив публічно-приватного партнерства, спрямованих на покращення соціально-економічної інтеграції людей з інвалідністю та сприяння їхньому працевлаштуванню у Вінницькій, Дніпропетровській, Львівській та Київській областях і місті Києві. Це включає громадські ініціативи з надання професійної підготовки на базі закладів професійно-технічної освіти (ПТО) та навчання на робочому місці на місцевих підприємствах, оплачуваного стажування, додаткової підтримки для сприяння працевлаштуванню чи можливостей самозайнятості, зокрема підвищення мотивації до підприємницької діяльності і розвитку соціального підприємства та сприяння рівному та недискримінаційному підбору кадрів серед роботодавців.

Лот 2

Сприяння створенню або покращенню можливостей працевлаштування та самозайнятості для людей з інвалідністю у Вінницькій, Дніпропетровській, Львівській, Київській областях та місті Києві. Такі ініціативи включають залучення людей з інвалідністю до самозайнятості та підприємництва через навчання та підтримку стартапів.

Територія реалізації грантових проєктівВінницька, Дніпропетровська, Львівська та Київська області і м. Київ.

Очікується, що тривалість запропонованих проєктів не перевищуватиме двох місяців.

Кінцевий термін подання проєктних пропозицій – 26 листопада 2023 року, 23:59.

Докладніше з умовами конкурсу можна ознайомитись за посиланням:

https://www.undp.org/uk/ukraine/news/hrantovyy-konkurs-rozshyrennya-mozhlyvostey-pratsevlashtuvannya-ta-samozaynyatosti-lyudey-z-invalidnistyu-u-vinnytskiy-dnipropetrovskiy

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.