bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Відкрито 8 конкурсів від програми ЄС «Креативна Європа», незабаром очікується відкриття ще двох
13.11.2023

Нагадаємо, що обов’язковою умовою участі в конкурсах програми ЄС “Креативна Європа» (окрім Culture Moves Europe) є наявність консорціуму з кількох країн-учасниць програми. З пошуком партнерів українським заявникам радо допоможуть представники Бюро програми ЄС “Креативна Європа” в Україні.

Зокрема, відкрито такі конкурси:

Підпрограма “Культура”

????Європейські проєкти співпраці

Мета цього конкурсу - сприяння транскордонної співпраці між організаціями, що діють у сфері культури, збільшення обсягів створення та поширення європейського художнього контенту, а також заохочення до розвитку, експериментування, поширення або застосування нових та інноваційних практик у сфері культури.

Дедлайн подачі: 23 січня 2024 року.

CULTURE - European Cooperation projects Medium Scale and Small Scale

????Пан’європейські культурні об’єднання

Цьогоріч конкурс фокусується саме на музиці та підтримці молодих музикантів, що грають в оркестрах. В пріоритеті підтримка розвитку, професійних тренінгів та можливостей виступів, просування діяльності.

Дедлайн подачі: 31 січня 2024 року.

CULTURE - Pan-European Cultural Entities

????Європейські платформи промоції митців-початківців

Цей конкурс створений для підсилення культурного та креативного секторів. Враховуючи, що конкурс спрямований на досягнення цілей Культурного напрямку, проєкти, які включають виключно організації з аудіовізуальної галузі, не підлягають фінансуванню.

Дедлайн подачі: 31 січня 2024 року.

CULTURE - European Platforms for the promotion of emerging artists

 

А також, спеціальна програма мобільності Culture Moves Europe, яка включає:

????Конкурс індивідуальної мобільності митців 

Дедлайн подачі: 31 травня 2024 року.

Culture Moves Europe: Individual Mobility Action 2

????Конкурс для приймаючих резиденцій

Дедлайн подачі: 16 січня 2024 року.

Culture Moves Europe: second call for residency hosts

 

????ОЧІКУЄТЬСЯ - Європейські культурні та креативні організації з 23 листопада.

Конкурс буде підтримувати мультикультурні організації, в першу чергу звертається увага на учасників організацій, та їх цінності. Має на меті розширити можливості європейських культурних та креативних секторів для вирішення спільних викликів, сприяти розвитку талантів, інноваціям, процвітанню та створенню робочих місць і зростанню. 

Дедлайн подачі: 7 березня 2024 року.

CULTURE - European Networks of Cultural and Creative Organisations

????ОЧІКУЄТЬСЯ - Perform Europe з 2 грудня. Деталі згодом.

 

Підпрограма “Медіа”

????Мережа європейських фестивалів

Цей конкурс для кінофестивалів та фестивалів аудовізуальної продукції, він допоможе як поширити інформацію про захід, знайти нову аудиторію, так і обмін знаннями та досвідом між організаторами в консорціумах.

Дедлайн подачі: 11 квітня 2024 року.

MEDIA - Networks of European Festivals

 

 

Підпрограма “Міжсекторальна співпраця”

????Журналістські партнерства(Плюралізм та Колаборації)

Плюралізм – цей конкурс створений, щоб захистити сектор новинних ЗМІ, діяльність яких є важливою для розвитку демократії та громадянського суспільства, в саме для місцевих та регіональних ЗМІ, громадські ЗМІ, репортажної та розслідувальної журналістики.

Колаборації – сприяє трансформації медіа, розвитку навичок для професіоналів у сфері новинних медіа, наприклад, шляхом створення стандартів медіапродукції та нових бізнес-моделей.

Дедлайн подачі: 14 Лютого 2024 року.
CROSS - NEWS - Journalism Partnerships – Pluralism and Collaborations

????Інноваційні лабораторії

Надаватиме підтримку для розробки, створення та поширення інноваційних інструментів, моделей чи рішень. В першу чергу, це конкурс для українських айтівців, які б хотіли отримати дофінансування на свій проєкт, або долучитись до іншої ідеї зі своїми вміннями створення(або поширення) штучного інтелекту та віртуальних світів.

Дедлайн подачі: 25 квітня 2024 року.

CROSS - Innovation Lab

????Новини: Медіаграмотність

Розробка матеріалів і практичних порад для того, щоб громадяни могли розвивати критичний підхід до медіа, впізнавати дезінформацію та належним чином реагувати на неї,  включаючи  знання про маніпуляцію у ЗМІ та створення матеріалів на основі штучного інтелекту.

Дедлайн подачі: 7 березня 2024 року.

CROSS - NEWS: Media literacy

 

Опис конкурсів українською буде розміщено на нашому сайті згодом. 

Також, бюро програми ЄС “Креативна Європа” в Україні незабаром оголосить про навчальні вебінари про кожен конкурс окремо, де будуть детальні вказівки щодо участі в ньому. Стежте за нашими соцмережами та сайтом, щоб не пропустити інформацію. 

Креативна Європа” – це програма Європейського Союзу, спрямована на підтримку культурного, креативного та аудіовізуального секторів. Метою програми є захист, розвиток та промоція європейського культурного та мовного розмаїття та спадщини, а також підвищення конкурентоспроможності та економічного потенціалу сектору культурних та креативних індустрій, зокрема аудіовізуального. Україна стала учасницею програми у 2016-му році. З того ж часу українські заявники можуть отримувати грантову підтримку у понад 30 різних конкурсах. Загальний європейський бюджет програми 2021-2027 років складає 2,44 млрд євро. Наразі програма працює у 40 країнах.

В Україні постійно працює Національне бюро програми, яке надає консультаційну підтримку українським заявникам та поширює актуальну інформацію про програму. 

 

Контакти Бюро в Україні: 

https://creativeeurope.in.ua

[email protected]

Telegram-канал: https://t.me/creativeeuropeua

Контакти

  • Контакти Бюро в Україні: https://creativeeurope.in.ua [email protected] Telegram-канал: https://t.me/creativeeuropeua

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.