Подавайте заявки на участь у грантових конкурсах і тендерах, дедлайни яких завершуються вже наступного тижня з 13 по 19 листопада! Портал ГУРТ пропонує до вашої уваги дайджест можливостей від провідних міжнародних донорів та українських організацій.
Запит пропозицій на послуги з дослідження базових показників (baseline survey) проекту МТД
Представництво іноземної неурядової організації План Інтернешенал, інк. (далі Plan International Ukraine) запрошує зацікавлених консультантів та компанії підготувати та направити пропозиції на надання послуг з дослідження базових показників проекту (baseline survey). Пропозиції приймаються до 13 листопада 2023 р. включно. >>>>
Конкурс на грантову програму «Громадяни і Парламент»
ГО «Інтерньюз-Україна» в межах реалізації Програми USAID «РАДА: наступне покоління» оголошує конкурс «Громадяни і Парламент». Останній термін подачі заявок: 13 листопада 2023 року. >>>>
Продовжено конкурс на розвиток власної справи та бізнесу в Миколаївській області
БФ «Посмішка ЮА» продовжує конкурс до 15 листопада включно на отримання фінансової допомоги для малого та середнього бізнесу - до 800 тисяч гривень, а також грантів на розвиток власної справи - до 45 тисяч гривень. Долучайтесь! >>>>
Конкурс «Сприяння підготовці та початку переговорів про вступ України до ЄС»
У рамках спільного проєкту з ЄС, Міжнародний Фонд «Відродження» оголошує конкурс на посилення внеску громадянського суспільства в інтеграцію України з ЄС, підготовку до переговорів про вступ, діалог та співпрацю. Дедлайн: 16 листопада 2023 року. >>>>
Конкурс пропозицій від Ради Європи: гранти на підтримку проєктів у сфері соціальних прав в Україні
Проєкт Ради Європи «Посилення соціального захисту в Україні», що впроваджується Радою Європи в межах Плану дій Ради Європи для України «Стійкість, відновлення та відбудова» на 2023-2026 роки оголошує конкурс грантових пропозицій. Заявки приймаються до 19 листопада 2023 року. >>>>
___________________________________________________________________________
Приєднуйтеся до спільноти змінотворців ГУРТа в соцмережах:
Коментарі