bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

PATH оголошує тендер на закупівлю послуг щодо налагодження роботи каналізаційних стоків
25.09.2023

РАТН, Організатор Тендеру, впроваджує в Україні Проект «Підтримка зусиль у протидії туберкульозу в Україні» («Support TB Control Efforts in Ukraine») за кошти Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) з метою зниження тягаря ТБ в Україні шляхом профілактики, раннього виявлення захворювання і належного лікування хворих на ТБ, ЛС-ТБ і ко-інфекції ТБ/ВІЛ.

1. В рамках Проекту передбачається закупівля послуг щодо проведення ремонту обладнання та пусконалагоджування комплексу прийому та знезараження каналізаційних стоків на базі КНП «Фтизіопульмонологічний медичний центр» Херсонської обласної ради за безготівковим розрахунком.

2. РАТН оголошує конкурс на відбір компанії, яка проведе ремонтні роботи обладнання та пусконалагоджування комплексу прийому та знезараження каналізаційних стоків КНП «Фтизіопульмонологічний медичний центр» Херсонської обласної ради, вказані у Технічному завданні, і цим запрошує Вас надати цінові пропозиції. Докладніший опис приводиться в Технічному завданні, що додається.

3. Тендерна документація включає наступні документи:

Розділ 1. Технічна пропозиція - Технічне завдання та Типові форми.

Розділ 2. Фінансова пропозиція - Типові форми.

4. За результатами тендеру буде відібрано компанію, яка проведе ремонтні роботи обладнання та пусконалагоджування комплексу прийому та знезараження каналізаційних стоків КНП «Фтизіопульмонологічний медичний центр» Херсонської обласної ради.

5. До розгляду будуть прийматися лише ті пропозиції, які відповідатимуть усім вимогам, вказаним в тендерній документації.

6. Ціни мають бути зазначені в доларах США, оплату буде здійснено у гривні по курсу НБУ на дату сплати.

7. Пропозиція у встановленому форматі, а також додаткова інформація мають надсилатися на електронну адресу [email protected] (у темі листа просимо зазначити «Ремонтні роботи обладнання та пусконалагоджування комплексу прийому та знезараження каналізаційних стоків»).

8. Кінцевим терміном для отримання пропозицій Організатором встановлюється (9 жовтня, 16:00) за місцевим часом. Пропозиції, які надійдуть пізніше зазначеного терміну, до розгляду не приймаються.

9. Кандидата-переможця конкурсу буде обрано на засіданні комісії, яке, як очікується, відбудеться не пізніше 18 жовтня 2023 року. Оприлюднення інформації щодо переможця відбудеться протягом 5 (п’яти) робочих днів після офіційного затвердження конкурсною комісією. Закупівля буде здійсненна після узгодження з донором.

10. РАТН залишає за собою право приймати або відхиляти будь-яку цінову пропозицію відповідно до документації, Політик і Процедур організації PATH і право припинити процедуру тендеру та відмовитися від усіх цінових пропозицій у будь-який час до укладання договору без будь-якої відповідальності перед учасниками тендеру.

11. Оголошення про конкурс розміщуються Організатором на сайті www.gurt.org.uawww.prozorro.gov.ua та www.prostir.ua.

 

Організатор конкурсу не несе відповідальності за роботу електронного поштового сервісу, за будь-які помилки, внаслідок яких заявка/резюме учасників конкурсу не надійшли/надійшли із запізненням через виникнення форс-мажорних обставин. Організатор конкурсу не несе відповідальності за неможливість контакту з учасником конкурсу, якщо будь-яка інформація про учасника конкурсу надана неправильно. Учасник несе особисту відповідальність за достовірність наданої ним інформації.

Участю у конкурсі учасник безумовно погоджується з усіма умовами конкурсу та бере на себе зобов’язання їх належно виконувати.

Успіхів вам!

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.