Бюджет міні-гранту: від 15 000 до 100 000 гривень. Кошти надаються на придбання необхідного обладнання для розвитку бізнесу та створення нових робочих місць. Загальний бюджет конкурсу складає 1 мільйон гривень.
Подача заявок: з 14 серпня по 28 серпня 2023 р. (до 12:00)
Оголошення результатів: вересень 2023 р.
«Кожна жінка, яка крокує своєю підприємницькою стежкою в ці надважкі часи є елегантним доказом неймовірної сили духу. Ці жінки не відступають перед воєнними викликами та впевнені у своєму потенціалі. Наш конкурс міні-грантів - це шанс додаткової фінансової підтримки для розвитку жіночого бізнесу та справжнього українського крафту. Ми віримо, що жіночі ідеї та наполегливість зможуть перетворити навіть найскладніші випробування на можливості. Технології та інновації, туризм, дизайн та мистецтво, мода, крафтова продукція – розкажіть нам про себе!» - закликає Влада Недак, засновниця благодійного фонду «Жіночі можливості в Україні».
Хто може брати участь
У конкурсі беруть участь жінки-підприємиці, що мають працюючий бізнес більше року та зареєстровані як фізична особа-підприємець у Дніпропетровській області або релокували бізнес на Дніпропетровщину після 24 лютого 2022 року. Ми очікуємо, що власниці зацікавлені у створенні нових робочих місць, щонайменше одного впродовж 6 місяців з моменту отримання грантової підтримки.
Учасниці заповнюють онлайн-форму заявки, вказують всю необхідну інформацію про себе та свій бізнес, а також додають мотиваційний лист та необхідні документи, що підтверджують стаж підприємницької діяльності та план розвитку бізнесу.
Ключові критерії відбору переможців
Більше деталей – у Регламенті проведення конкурсу міні-грантів для підприємиць Дніпропетровської області на веб-сайті фонду «Жіночі можливості в Україні».
Довідка:
Під час першої хвилі конкурсу Фонд «Жіночі можливості в Україні» забезпечив понад 30 грошових грантів для розвитку та підтримки жіночого бізнесу на загальну суму 2,2 млн грн.
Коментарі