bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Компанія «Менеджмент Сістемс Інтернешл» оголошує Тендер на створення методичних рекомендації
08.08.2023

!!! Оновлення: термін надання комерційних пропозицій продовжено до 25 серпня 2023р, 18:00. Запитання за тендером приймаються до 22 серпня 2023р., 18:00. !!!

 

Компанія «Менеджмент Сістемс Інтернешл», що втілює в Україні проєкт міжнародної технічної допомоги «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «ВзаємоДія» за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), оголошує тендер на закупівлю послуг зі Створення методичних рекомендації щодо розробки та реалізації антикорупційних програм (Детальне ТЗ додається).

Просимо звернути увагу на те, що Компанія «Менеджмент Сістемс Інтернешл» не сплачує ПДВ, оскільки є компанією-нерезидентом, виконавцем проєкту (програми) міжнародної технічної допомоги та користується пільгами щодо оплати ПДВ.

Просимо надати комерційну пропозицію в єдиній системі MSI GRUMP (Methodical Recommendations on the Development and Implementation of Anti-Corruption Programs,216-6113-01-2023-106-RFP

https://bids.sciquest.com/apps/Router/PublicEvent?CustomerOrg=MSI або на електронну пошту зазначену в ТЗ до 22 серпня 2023 р., 18:00.

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.