bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конкурс проектів з попередження насильства над дітьми в цифровому середовищі
24.05.2023

Всеукраїнська благодійна організація «Український фонд «Благополуччя дітей» в рамках проєкту «Розширення можливостей правоохоронних органів у подоланні насильства щодо дітей в Інтернеті», що фінансується Європейським Союзом (договір NEAR-TS/2021/427-822) та впроваджується у партнерстві з  Всеукраїнським громадським центром «Волонтер» та Міжнародною громадською організацією «Соціальні ініціативи з охорони праці і здоров’я» оголошує конкурс проектів.

Метою конкурсу є відбір та надання підтримки проєктам організацій громадянського суспільства (ОГС), спрямованим на попередження насильства над дітьми в цифровому середовищі.  

 

Умови участі в конкурсі 

До участі у конкурсі запрошуються неприбуткові ОГС, які:

  • •  працюють у сфері захисту прав дітей, протидії насильству над дітьми, попередження та подолання негативних явищ у дитячому та молодіжному середовищі;
  • •  мають статус неприбутковості 0032 (громадські об’єднання) або 0036 (благодійні організації);
  • •  офіційно зареєстровані в Україні не менше 6 місяців станом на дату подання грантової заявки та діють на території м. Києва, Львівської та Вінницької областей;

Конкурс не передбачає надання підтримки політичним партіям, релігійним громадам та пов’язаним із ними ОГС.

Проєкти, які подаватимуться на конкурс, мають бути спрямовані на попередження насильства над дітьми в цифровому середовищі і можуть містити  собі такі заходи, як проведення інформаційних кампаній, навчання дітей або батьків, інформаційно-просвітницькі заходи для представників освіти, правових органів, соціальної сфери тощо.

Проєкти мають реалізовуватись у тісній співпраці з місцевими державними установами та органами, на яких покладені функції з профілактики та подолання онлайн насильства щодо дітей. 

 

Діяльність запропонованих проєктів може здійснюватися у м. Києві, Львівській або Вінницькій областях. 

Заходи в рамках запропонованих проєктів мають розпочатись не раніше 15 липня 2023 року і бути завершені до 15 липня 2024 року.

Проєкти можуть тривати від 3 до 12 місяців.

Організація, яка отримає грант, має забезпечити фінансовий внесок у розмірі 3% вартості проєкту.

 

Проєктні пропозиції від організацій, які не відповідають зазначеним вимогам, не розглядатимуться.

Максимальний розмір гранту 160 000 гривень.

Загальний бюджет Конкурсу становить 960 000 гривень.

В рамках Конкурсу планується підтримати до 6 проєктів.

Проєктна заявка подається українською мовою і має надійти до 17.00 10-го червня 2023 року (за київським часом) на електронну адресу Українського фонду «Благополуччя дітей»: [email protected] з поміткою «До участі у конкурсі».

Положення про конкурс, аплікаційна форма та формат бюджету - у прикріплених файлах.

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.