bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

HOSTiQ.ua запустила щорічний грантовий конкурс «Допомога хвостикам»
02.05.2023

Хостингова компанія HOSTiQ.ua запустила щорічний грантовий конкурс «Допомога хвостикам»

Всі ми постійно бачимо на вулицях України безпритульних тварин, яким хочеться допомогти, але не завжди для цього є необхідні ресурси та гроші. В умовах повномасштабної війни додались беззахисні тварини з постраждалих територій. Їх часто рятують військові, а потім передають волонтерам до притулків. Щоб таким тваринкам трішки краще жилось, хостингова компанія HOSTiQ.ua запустила вже третій грантовий конкурс «Допомога хвостикам», в рамках якого благодійні організації та волонтери мають змогу виграти $1000 на реалізацію свого проєкту допомоги безпритульним вуличним тваринам.

Взяти участь у конкурсі можна з будь-якого міста України. До 15.05 треба заповнити та відправити анкету, в якій описати свій проєкт допомоги безпритульним тваринам. Детальніше про умови конкурсу читайте на сторінці https://hostiq.ua/ukr/help-homeless-pets/.

Команда HOSTiQ обере кращий проєкт та передасть авторам грошовий приз в еквіваленті $1000 на його втілення. Автори повинні реалізувати проєкт впродовж місяця після отримання грошей та представити звіт про використаний бюджет.

 

Партнери грантового конкурсу у 2023 році, які оберуть власних переможців і подарують їм свої призи:

IT-компанія «ZONE3000»;

— мережа магазинів електроніки та побутової техніки «Фокстрот»;

— міжнародний виробник харчування для котів та собак KORMOTECH;

— бренд преміального харчування для котів та собак «Клуб 4 лапи»;

— міжнародний виробник інноваційних продуктів для домашніх улюбленців «COLLAR».

 

Передавайте новину знайомим волонтерам, які опікуються тваринами.

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.