ВБО «КОНВІКТУС УКРАЇНА» в рамках реалізації проєкту «ІНТЕГРОВАНА ГУМАНІТАРНА ВІДПОВІДЬ В УМОВАХ ВІЙНИ ТА ПІСЛЯВОЄННОГО ВІДНОВЛЕННЯ» оголошує конкурс з Фінансування міні проєктів ініційованих командами спільнот (фінансування третіх сторін).
Конкурс є частиною проєкту «Інтегрована гуманітарна відповідь в умовах війни та післявоєнного відновлення», що фінансується за кошти МБФ «Альянс громадського здоров’я» у 2022-2023 роках.
Мета конкурсу: підтримка ініціатив спільнот для покращення їх добробуту в умовах війни та розвитку їх потенціалу для подальшої допомоги нужденним.
Географія конкурсу: Київська область.
Завдання та пріоритети конкурсу
- Заходи, спрямовані на вирішення нагальних гуманітарних потреб спільнот, що потребують нагальної гуманітарної допомоги: представники уразливих до ВІЛ груп (ЛВІН, ЛЖВ, СР,ЧСЧ, ТГ-люди), жінки з дітьми, багатодітні сім’ї, ВПО, особи з інвалідністю, люди, що опинилися у складних життєвих обставинах та інші.
- Організація доступу до ресурсів першої необхідності (води та харчування (наприклад, буріння свердловини, риття колодязів, поточний ремонт магазину, гуртожитку, мосту тощо)), ліків, медичної допомоги; відновлення задовільних умов для проживання (окрім капітальних ремонтів помешкань) та інші за обставинами. Вигода від цільової благодійної допомоги повинна бути для багатьох представників спільноти та/чи мешканців сіл, селищ, міст тощо.
- Вирішення конкретних проблем спільнот із наявними внутрішніми та/або міжнародними центрами допомоги, в тому числі центрами підтримки внутрішньо переміщених осіб (ВПО), місцевими органами самоврядування, територіальними громадами, волонтерськими ініціативами та іншими.
Учасники конкурсу
Зареєстровані громадські об’єднання (громадська організація, громадська спілка) благодійні організації, релігійні організації тощо або незареєстровані команди та громадські ініціативи у співпраці із зареєстрованими благодійними організаціями або громадськими об’єднаннями, що знаходяться на територіях, звільнених від окупації або в місцях перебування значної кількості внутрішньо переміщених осіб.
ВАЖЛИВО: Незареєстровані групи та громадські ініціативи повинні подавати заявку на конкурс разом з партнерською зареєстрованою організацією (зареєстрованою юридичною особою), яка виступає партнером-представником Ініціативної групи спільноти задля вирішення проблеми чи реалізації проєкту, при цьому така організація повинна бути внесеною до Реєстру неприбуткових організацій та установ.
Порядок подання проєктних пропозицій
!!!!Будь ласка, уважно прочитайте повний текст оголошення про конкурс перш ніж розпочинати написання проєктної пропозиції.
Всі заявники повинні:
- - Бути спроможними успішно виконати усі описані в повному тексті оголошення активності у рамках конкурсу.
- - Подати повний пакет проєктних документів (див. перелік нижче) до вказаного терміну.
Проєктні пропозиції мають бути подані в електронному вигляді на адресу [email protected] не пізніше 23:59, 02 квітня 2023 року. В темі листа зазначте: «Заявка на конкурс з надання цільової благодійної допомоги ініціативним групам спільнот – [назва ОГС]».
Склад проєктної пропозиції
- заповненої форми заявки (додається);
- заповненої форми бюджету заявки (додається);
- будь-яких інших документів, що можуть бути корисними у прийнятті рішення (наприклад, фото, відеоматеріали, посилання на соціальні мережі тощо).
У разі необхідності уточнення деталей проєктної заявки представники ВБО «КОНВІКТУС Україна» можуть звертатися до аплікантів на будь-якому етапі розгляду заявки за адресою електронної пошти та за телефоном, з якої надійшов проєкт або вказаної в аплікаційній формі як контактна.
Терміни подання
До закінчення терміну подання проєктних пропозицій можливе індивідуальне консультування потенційних аплікантів. Звертаємо увагу, що консультації не надаватимуться телефоном. Усі запитання стосовно участі в конкурсі просимо направляти на електронну адресу [email protected] з 20.03.2023 по 02.04.2023 року, вказавши у темі листа «Запитання щодо конкурсу», а у самому листі – своє ім’я й прізвище, регіон або організацію, яку Ви представляєте.
Кінцевий термін подання пропозицій – до 23:59, 02 квітня 2023 року.
Оголошення результатів – до 23.59, 12 квітня 2023 року.
Увага!
- • Фінансуванню підлягають тільки прямі витрати, пов’язані з вирішенням проблеми чи реалізацією ініціативи/проєкту.
- • Фінансуванню не підлягають витрати з оплати праці персоналу та адміністративні витрати організації, яка подає заявку.
- • Банківські витрати, пов’язані з оплатою придбання товарів та послуг згідно з кошторисом заявки, можуть бути включені в бюджет проєкту для фінансування.
- • Заявки на придбання та видачу гуманітарних продуктових, гігієнічних або інших пакетів, не розглядаються.
- • Для будь-яких запланованих витрат понад 300 доларів США в гривневому еквіваленті, спочатку перед придбанням товарів/матеріалів чи послуг необхідно проаналізувати/порівняти запропоновані ціни на ринку та отримати пропозиції від трьох різних постачальників, записати пропозиції та обґрунтування вибору у формі протоколу засідання з обґрунтуванням вибору пропозиції. Обирається найкраща з пропозицій з точки зору відповідності запиту, ціни та якості.
- • Проєктні пропозиції, що надійдуть після зазначеного в оголошенні терміну, не розглядатимуться.
- • Міні гранти не надаються комерційним організаціям, політичним партіям, урядовим інституціям.
- • Дата подання проєктної пропозиції визначатиметься за датою і часом відправки електронного листа.
- • Подані на конкурс матеріали не повертаються та не рецензуються.
- • Про результати конкурсу буде повідомлено електронною поштою всіх учасників конкурсу.
- • Остаточне рішення щодо проєктної пропозиції перегляду не підлягає.
- • Причини відмови у підтримці проєктної пропозиції не повідомляються.
Бюджет конкурсу
Максимальний розмір гранту для неурядових організацій – 70 000 грн, мінімальний – 35 000 грн.
Максимальний строк реалізації проєкту – 2 місяці.
Дозволяється охоплення одним проєктом декількох районів в межах Київської області.
Оцінювання проєктних пропозицій
Оцінка й відбір проєктних пропозицій будуть відбуватися за принципами колегіальності і прозорості. Рішення за проєктами будуть приймати представники Незалежної експертної комісії.
Критерії оцінки проєктів:
- • Актуальність проблеми. Проблема для вирішення є нагальною та актуальною для представників спільноти та/чи мешканців сіл, селищ, міст тощо;
- • Термін вирішення проблеми. Проблема, яка описана в заявці, повинна бути вирішена протягом 2 місяців;
- • Соціальний вплив. Вигода від вирішення проблеми, запропонованої в заявці, має бути для багатьох представників спільноти та/чи мешканців сіл, селищ, міст тощо;
- • Перспектива вирішення проблеми. Заявка має містити чіткий план вирішення проблеми з конкретними термінами та відповідальними особами, реалістичний бюджет;
- • Мотивація. Команда має бути зацікавлена в вирішенні проблеми і здатною реалізувати запропоновану ідею в життя в короткий термін.
Діяльність за проєктами має розпочинатися не пізніше 14 квітня 2023 року.
Проєкти мають бути завершені не пізніше 14 червня 2023 року.
БАЖАЄМО УСПІХУ!
Коментарі