bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конкурс грантів для кластерів МСП

Запрошуємо кластери України до участі у конкурсі проєктів на отримання грантів задля системної підтримки та розвитку підприємництва в Україні.
 
Цей конкурс проєктів є частиною програми міжнародної допомоги «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП»*, одним із завдань якого є удосконалення інфраструктури розвитку МСП через надання підтримки кластерам України.
 
????Мета конкурсу: підтримка зацікавлених кластерів в реалізації програм/проєктів/дій, спрямованих на підтримку розвитку та зміцнення кластерів, стимулювання розвитку малого та середнього бізнесу, з особливим акцентом на просування експорту, стимулювання інновацій та діджиталізації, покращення державно-приватного діалогу, передачі технологій, а також залучення державних та іноземних інвестицій.
 
????Цільова аудиторія (заявники): юридично зареєстровані та активно діючі кластери на території України, які мають продемонструвати активну економічну діяльність та потенціал для розвитку, як самого кластеру так і його членів (МСП), мати діючі стратегії/плани з підтримання та розвитку кластеру/МСП.
 
????Максимальна сума гранту для кожного кластеру: 25 000 євро у гривневому еквіваленті.
 
????Орієнтовна кількість грантів цього конкурсу: 8.
 
????Мова подання заявок: українська з обов’язковим перекладом англійською.
 
????Кінцевий термін подання заявок: 12:00, 27.01.2023 в електронному вигляді на адресу: [email protected]
 
????Детальні роз’яснення щодо грантового конкурсу та аплікаційна форма ???? (https://bit.ly/bdf-clusters)
 
*Коротка довідка:
Програма міжнародної допомоги «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП» спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою урядовою компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Мета програми – створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств, підтримка інновацій та стимулювання експорту, що є шляхом до сталого й рівномірного економічного зростання. Детальніше: www.eu4business.org.ua
Партнер з виконання конкурсу – Фонд розвитку підприємництва.

 

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.