bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Грантова програма «Кусаноне» на реалізацію проєктів у 2024 році

Грантова програма «Кусаноне» на реалізацію проєктів у 2024 році

Триває прийом заявок на отримання грантової допомоги по програмі безпеки людини «Кусаноне» Посольства Японії в Україні.

До 28 лютого 2023 року (включно) триває прийом заявок на конкурс на грантову допомогу по програмі «Кусаноне» Уряду Японії на 2024 рік фінансування.

Програма «Кусаноне» надає підтримку проєктам розвитку місцевих громад, спрямованим на вирішення проблем, пов'язаних з базовими потребами життя, здоров'я та безпеки людини, покращення соціальних умов та забезпечення населення.

Найчастіше це постачання спеціалізованого обладнання лікарням, утеплення фасаду або ремонт даху у дитячих садках, заміна вікон або ремонт туалетів у школах, будівництво пандусів та встановлення ліфтів, але напрями проектів не обмежуються цим переліком.

Бюджет на один проєкт – 10 млн. єн (приблизно 90 тисяч доларів США, по офіційному курсу в гривнях на день конвертації).

Увага: реципієнтами грантової допомоги по Програмі «Кусаноне» можуть бути лише неприбуткові підприємства та установи, або громадські чи благодійні організації, які існують не менше двох років.

Форма заявки, інструкції до її заповнення, детальна інформація про Програму, умови участі у конкурсі і контакти (електронна адреса) координаторів для консультацій – за посиланням: https://www.ua.emb-japan.go.jp/itpr_uk/ua_oda.html

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 2  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.