bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Запит на пропозицію з матеріально-технічного забезпечення проведення конференції

DAI Global LLC, виконавець Проєкту «Реформування фінансового сектору в Україні (FSR)», що фінансується USAID, проводить тендер на послуги з матеріально-технічного забезпечення проведення конференції «UAFIN.TECH: reBuilding the Future» (гібридного формату: онлайн та оффлайн), що відбудеться у м. Києві 16 грудня 2022 року, та запрошує кваліфікованих постачальників подати свої цінові пропозиції. До участі в тендері запрошуються юридичні особи, які мають відповідний досвід роботи та необхідні ресурси.

Тендерний пакет документів Ви можете отримати, надіславши відповідний запит на адресу: [email protected] .

Запитання Ви можете надсилати до 17:00 за київським часом 1 грудня 2022 року на дану електронну адресу: [email protected]. Всі отримані запитання будуть зібрані, і відповіді на них будуть надіслані учасникам тендеру електронною поштою.

Пропозиції мають бути подані до 18:00 за місцевим київським часом 7 грудня 2022 року на адресу: [email protected]. Зверніть увагу, що пропозиції мають подаватися лише на цю електронну адресу!

Увага! Кінцевий термін та електронна адреса для запитань відрізняються від кінцевого терміну та електронної адреси для подання пропозицій!

 

Будемо вдячні за Ваші пропозиції.

Команда закупівель проекту USAID «Реформування фінансового сектору»

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.