bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Документування воєнних злочинів
22.11.2022

Українська Гельсінська Спілка з прав людини оголошує відкритий конкурс та зацікавлена в залученні партнера, що здійснює моніторинг та фіксацію наслідків воєнних злочинів  російської федерації на території України

 

Опис контексту

Програма є подовженням чинного гранту, як відповідь на виклик пов’язаний з критичними потребами в захисті прав цивільних та військових осіб України,   поглибленого моніторингу порушень пов’язаних з наслідками активних  бойових  дій, розширенням окупованих територій, спровокованими збройною агресією Російською Федерацією.

Організатор конкурсу: Українська Гельсінська Спілка з прав людини – неприбуткова, неполітична та незалежна громадська організація, є найбільшою асоціацією правозахисних організацій України, яка об’єднує 27 правозахисних недержавних організацій з метою захисту прав людини https://helsinki.org.ua/richni-zvity-2/

Спілка є виконавцем  програми «Права людини в дії» Human Rights In Action (HRA)

Донор:  Агентство США з міжнародного розвитку (USAID)

 

Пріоритетні активності в рамках Проєкту:

 1. Документування воєнних злочинів, злочинів проти людяності та інших серйозних порушень міжнародного гуманітарного права, вчинених в Україні як з відкритих джерел, так і через прямі контакти з потерпілими та свідками цих злочинів, опитування потерпілих та свідків. 

 1. Систематизація зібраної інформації у базі даних та ведення відкритих ресурсів на яких буде зібрано інформації про зниклих, викрадених та загиблих. 

 1. ІТ-підтримка та технічний супровід бази та інтерактивних ресурсів, захист персональних даних.

 1. Розробка та розповсюдження тематичних звітів щодо різних видів міжнародних злочинів на національному та регіональному рівнях (наприклад: насильницькі зникнення; масове насильницьке вивезення людей до Росії; вбивства та інші).   

 1. Підготовка публікацій про загиблих людей і систематизація імен загиблих в єдиному виданні, яке буде поширюватися з метою привернення уваги до кількості загиблих за час війни. 

 1. Проведення інформаційно-просвітницької кампанії в Україні, за кордоном щодо воєнних злочинів через соціальні мережі організації.

  Тривалість проєкту10 січня 2023 – 30 вересня 2023.

  Географічне охоплення: міжнародний/національний рівень

  Бюджет 1 600 000 грн. / 40 000$

   

До оголошення додаються формати документів, які є обов’язковими для подання організацією, а саме: опис проєкту, робочий план, бюджет, форма оцінки ризику та відповідальності субгрантера.

До 02.12.2022 потенційні учасники можуть звертатись з письмовими запитами щодо конкурсу competition@helsinki.org.ua.

Пакет документів організаціями подається до 5 грудня 2022 року, 18:00 за Київським часом в електронному вигляді на електрону адресу competition@helsinki.org.ua.

Організація повинна надати:

 1. Опис проєкту;

 2. Опис робочого плану;

 3. Бюджет (в доларах США);

 4. Форму оцінки ризику та відповідальності субгрантера;

 5. Свідоцтво про реєстрацію або витяг;

 6. Довідку з податкової інспекції про внесення організації до Реєстру неприбуткових організацій з зазначенням коду неприбутковості;

 7. Статут (у форматі PDF);

 8. Резюме команди проєкту (основна команда проекту);

 9. Банківські реквізити (довідка з банку)

 10. Підтвердження реєстрації в системі System for Award Management (SAM) www.sam.gov

Аплікаційна форма та інші конкурсні докумети за посиланням на сайті: https://helsinki.org.ua/tenders/oholoshennia-pro-vidkrytyy-konkurs-ukrainskoi-helsinskoi-spilky-z-prav-liudyny/

Контакти

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.