bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Оголошення про подання заявок на підтримку коаліцій місцевих жіночих правозахисних організацій

Pact Україна проводить конкурсний прийом заявок від коаліцій, створених місцевими жіночими правозахисними організаціями (МЖО), у рамках проєкту «Жінки України: залучені, спроможні, незламні», який впроваджується Пактом за підтримки Уряду Канади.

 

Підтримуватимемо адвокаційні ініціативи, які спрямовані на:

•   доступ до психосоціальних та медичних послуг, правової підтримки, фінансової та економічної безпеки внутрішньо переміщених жінок; жінок, які проживають на деокупованих територіях, і жінок у приймаючих громадах;

•   сприяння соціальній згуртованості, формуванню жіночого лідерства та просуванню гендерної рівності;

•   підтримку локалізації Національного плану дій з імплементації Резолюції Ради Безпеки ООН 1325 та посилення горизонтальних багаторівневих мереж і коаліцій для більш ефективного захисту прав та включення жінок, зокрема Миколаївської, Черкаської, Чернігівської та Сумської областей.

У рамках конкурсу заохочується співпраця між різними зацікавленими сторонами для досягнення спільних результатів, включаючи створення багаторівневих мереж та коаліцій.

 

Кінцевий термін подання заявок: 30 листопада, 2022 до 18:00 за київським часом.

 

Одна коаліція може подати заявку на один проєкт.

У конкурсі можуть брати участь юридично зареєстровані в Україні неприбуткові неполітичні організації, очолювані жінкою, основним напрямом діяльності яких є гендерна рівність та права жінок. Пакт надаватиме пріоритет організаціям, які продемонстрували свою здатність об'єднуватись у мережі та коаліції задля вирішення питань гендерної рівності. 

Тривалість гранту: до 12 місяців. Максимальне фінансування кожного окремого проєкту не має перевищувати суму 20 000 канадських доларів.

Докладніша інформація в оголошенні.

Чекаємо на ваші заявки! 

 

Оголошення Z4867/FR/CG2

Аплікаційна форма Z4867/FR/CG2

Форма бюджету Z4867/FR/CG2

Деталізація бюджету Z4867/FR/CG2

Положення про неприналежність Z4867/FR/CG2

Робочий план Z4867/FR/CG2

Форма списку проєктів

 

Джерело

  • 07.11.2022    admin
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.